{ }

NOVINKY

Nové vydání časopisu AGROjournal se zaměřuje jak na precizní aplikaci hnojiva, tak na novinky v technice

15. 04. 2018

Nové vydání časopisu AGROjournal se zaměřuje jak na precizní aplikaci hnojiva, tak na novinky v technice

První vydání časopisu AGROjournal v tomto roce vyšlo ještě před veletrhem Techagro 2018, které se ho redakce zúčastnila. Na zajímavosti z veletrhu se tedy můžete těšit v dalším vydání. Co ale přináší aktuální číslo?

V nejprve řadě upoutá fotografie na obálce, která jasně odkazuje na precizní aplikaci hnojiva. Agrifac totiž začátkem roku představil nejen novou generaci postřikovače, ale také svůj pohled na to, jak vypadá precizní aplikace. Hned u dalších dvou článků představujeme zbrusu nové modely sklízecích mlátiček od společností Rostselmash a Gomselmash.  Věnujeme se též manipulační technice Manitou, Cat či Dapper. Kromě tradičních odborných článků v čísle naleznete i články věnované lesnictví. V reportážích se věnujeme tomu, jak se osvědčily vyorávače Holmer v náročné sklizni, co bylo představeno na Dnech Deutz-Fahr v Neplachově a jak se jezdí novým lesním traktorem LKT. Nechybí ani fotoreportáž z veletrhu Polagra Premiery, který se konal v Polsku.

Časopis až domů s dárkem

Dalších mnoho článků na Vás čeká v čísle AGROjournal 1/2018. Staňte se čtenáři časopisu a objednejte si předplatné na http://muj.agrojournal.cz/ a neplaťte balné a poštovné! Navíc dostanete dárek.

Autor: Milan Jedlička, Agroportal24h.cz, agroportal24h@seznam.cz, foto - Archiv

Tématické tagy

Ostatní

Novinky (výpis všech)