{ }

NOVINKY

S traktorem lze jezdit bez zadních kol. Tady je důkaz

16. 06. 2017

S traktorem lze jezdit bez zadních kol. Tady je důkaz

Potřebujete demontovat zadní kola, ať už z důvodu servisního zásahu nebo důkladného vyčištění nápravového prostoru? Se zvedákem KH to není problém, navíc pak s traktorem můžete popojíždět.

Dánský server maskinbladet.dk zveřejnil reportáž, kde si v dánském servisním středisku na německém veletrhu pořídili speciální zvedák KH od anglického výrobce. Zvedák se skládá ze šasi, oje a pojezdových koleček, aby se s traktorem mohlo popojíždět. Jak můžete na fotografiích vidět, v servisním středisku jej použili na traktoru Fendt 300 Vario. Samozřejmě lze zvedák používat na všechny typy a značky traktorů. Myslíte si, že zvedák už více neuzvedne? Pak jste na omylu. Ve skutečnosti je zvedák schválen pro zvedání velkých pásových traktorů, jako je Case IH Quadtrac! Zvedák je také schválen pro přepravu traktoru bez zadních kol až do rychlosti 12 km/h.

Princip fungování zvedáku je založen na jednoduchosti. Zvedák je montován do dolních táhel traktoru, oj jej pak stabilizuje a prostřednictvím závěsu se reguluje výška. Je možné demontovat obě zadní kola traktoru. 


KHLøft from FBG Medier A/S on Vimeo.

Autor: Milan Jedlička, Agroportal24h.cz, agroportal24h@seznam.cz, foto - Morten Damsgaard

Tématické tagy

Ostatní

Novinky (výpis všech)