{ }

NOVINKY

Massey Ferguson Activa S od této chvíle s aktivním vyrovnáváním ParaLevel

01. 08. 2017

Massey Ferguson Activa S od této chvíle s aktivním vyrovnáváním ParaLevel

Massey Ferguson rozšiřuje řadu sklízecích mlátiček Activa S o nové modely ParaLevel 7345 S MCS PL7347 S MCS PL. Jedná se o aktivní kompenzaci sklonu až o 20 %, což zajistí snadnou sklizeň v kopcovitých oblastech (k dispozici i bez pohonu všech kol a kompenzace sklonu 15 %).

Tato technologie byla již použita u sklízecích mlátiček MF Beta a nyní je k dispozici právě pro modely řady Activa SMCS (Multi Crop Separator). Vyrovnávání se provádí prostřednictvím paralelních vzpěr, přičemž je možné nadále používat široké pneumatiky. ParaLevel kompenzuje nejen sklon, ale zajišťuje i bezpečnost a pohodlí pro řidiče. Modely s funkcí ParaLevel umožňují kvalitní sklizeň i ve svahu, ztráty a čistota zrna se nemění - je jedno, zda sklízíte ve svahu nebo na rovině. Provoz sklízecích mlátiček zajišťuje koncernový ekonomický motor AGCO, který nabízí dostatečný točivý moment pro hladký a efektivní provoz při relativně nízké spotřebě paliva. 

Speciálně navržený motor AGCO Power dodává modelu MF 7345 ACTIVA S maximální výkon 243 koní, zatímco u modelu MF 7347 ACTIVA S 306 koní. Splňují nejnáročnější emisní normy, a to včetně použití selektivní katalytické redukce (SCR), která se ukázala být jednoduchá, spolehlivá, bezúdržbová a úsporná.

Autor: Milan Jedlička, Agroportal24h.cz, agroportal24h@seznam.cz, foto - MF

Novinky (výpis všech)