{ }

Vaše zprávy

Zasláním článku souhlasíte s pravidly ZDE. 

Pracovní světla NORDIC LIGHTS rozsvěcují noc na poli

13. 06. 2017

Pracovní světla NORDIC LIGHTS rozsvěcují noc na poli

Pracovní světla NORDIC LIGHTS nabízí optimální řešení osvětlení pro zemědělské stroje díky kvalitnímu osvětlení při velice nízké spotřebě a vysoké odolnosti. Hlavní misí pracovních světel NORDIC LIGHTS je napomáhat udržet vysokou provozní produktivitu a bezpečnost v obtížných povětrnostních či nedostatečných světelných podmínkách. Zemědělské stroje jako jsou traktory, kombajny, postřikovače, nakladače a mnohé další musí mít kvalitní a rovnoměrné osvětlení při práci v noci nebo za podmínek snížené viditelnosti. To vše a mnohem víc nabízí přídavná pracovní světla z naší nabídky pro práci na polích.

Proč byste měli dát přednost pracovním světlům značky Nordic Lights před jinými konkurenčními produkty?

V následujícím textu jsou shrnuty hlavní argumenty, které vás přesvědčí o jedinečnosti této značky.

- Pracovní světla Nordic Lights podávají prokazatelně spolehlivý výkon i v těch nejnáročnějších prostředích po celém světě! Důkazem je kontinuálně vysoké hodnocení kvality dodavatelů, pozitivní zpětná vazba od zákazníků, mnoho věrných zákazníků a velmi nízký počet reklamací.

- Se světly Nordic Lights máte jistotu, že vám budou sloužit při práci a bez údržby mnoho let. Elektronika zalitá v epoxidu, vysoce odolná pouzdra a robustní antivibrační systémy zajišťují maximální ochranu v jakémkoliv pracovním prostředí.

- Nordic Lights je osvědčeným a preferovaným dodavatelem mnoha předních světových výrobců těžkých strojů.

- Při výrobě pracovních světel jsou použity komponenty nejvyšší kvality od nejuznávanějších a nejosvědčenějších dodavatelů.

- Rozsáhlá a moderní testovací laboratoř Nordic Lights umožňuje neustále a pravidelně zjišťovat kvalitu, spolehlivost a výkon stávajících a nových produktů.

- Každé vyprodukované pracovní světlo je kontrolováno z hlediska funkčnosti a přes 10 hodin provozně testováno před expedicí zákazníkovi.

- Světla Nordic Lights překonávají své konkurenty používáním nejnovější a nejlepší dostupné technologie, spolu s nabídkou vynikajících služeb zákazníkům.

- Společnost Nordic Lights disponuje rozsáhlými znalostmi a zkušenostmi, a to nejen ve všech oblastech svého oboru (od světelných zdrojů přes optiku, elektroniku po řídicí systémy), ale také z průmyslů, kde jsou světla využívány. Díky tomu jsou jednotlivé produkty vyvíjeny s ohledem na požadavky osvětlení v mnoha odlišných aplikacích. Vychází se ze zkoumání potřeby osvětlení dle jednotlivých průmyslových oblastí, rozboru optimálního umístění světel na dopravním prostředku, studia chování vozidel v terénu, znalosti předpisů a norem aj.

- Nordic Lights nabízí také řešení tzv. šitá na míru, pro zajištění dodávky nejvhodnějšího produktu pro vaši aplikaci. Jedná se např. o kombinaci odlišných světelných charakteristik, držáků, tlumičů vibrací nebo konektorů pro optimalizaci připojení v různých aplikacích a další možnosti specifických podmínek.

- Výrobní procesy jsou schváleny normami ISO9001, ISO14001. Firma využívá strategii řízení Six-Sigma a metody štíhlé výroby.

Autor: www.pracovni-svetla.cz

Vaše zprávy (výpis všech)