Dnes je 19.6. – svátek slaví Leoš

Zahraniční giganti českým firmám věří

Aktualizováno: 28. 9. 2017

Potrubní systémy a detektory z Německa, podavače z Holandska, třídiče z Ruska i dopravníky z Česka - stánek Jelínek-Trading na MSV bude vpravdě mezinárodní.

Jelínek-Trading

Společnost Jelínek-Trading si pro návštěvníky letošního mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, konaného ve dnech 9. až 13. října, připravila kombinaci českých a zahraničních exponátů. Vedle informací o vlastních výrobcích, jako jsou dopravníky nebo magnetické separátory, si zájemce může prohlédnout, jak vypadá a funguje špičkové potrubí od firmy Jacob, originální optický třídič společnosti CSort nebo zjistí, k čemu všemu slouží rotační podavač od VDL.

Důkaz důvěryhodnosti českých firem

Mnoho zahraničních společností s globálním dosahem si často svůj obchod v jednotlivých zemí řídí, ať už přímo či nepřímo, ve vlastní režii. Je proto dobrou vizitkou pro každou společnost, která to vše dokáže řídit sama bez toho, aby nad ní neustále někdo z korporátu dohlížel.  „Naše ryze česká společnost v tuto chvíli zastupuje několik významných zahraničních značek, které jsou u odborníků i zákazníků pojmem. Je skvělé, že si pro svou expanzi vybraly zrovna nás a že v některých případech tato spolupráce trvá již desítky let. Věří nám i našim zákazníkům. Znamená to, že tuzemský průmysl a celé hospodářství je na vysoké úrovni,“ říká výkonný ředitel Jelínek-Trading Otto Jelínek.

 

Ruské výrobky mají stále zvuk

Ač pro mnohé může být výrobek „Made in Russia“ ztělesněním něčeho nekvalitního, opak je pravdou. Například barevný třídič SmartSort od ruské společnosti CSort si rok od svého vstupu na český trh nemůže stěžovat na nedostatek zákazníků. Tento třídič je oblíbený hlavně u zemědělců, protože dokáže garantovat produkt o čistotě 99,9 procent, takže vysoká kvalita je zaručena. „S každým novým výrobkem je těžké se na trhu prosadit. Nikdo ho nezná, nikdo ho nepoužívá. Pro nás je proto důležité postupnými kroky zákazníky přesvědčit o jeho výhodách. Mohu potvrdit, že o ruský třídič je měsíc od měsíce čím dál větší zájem. Lidé kvalitu nakonec vždycky ocení,“ dodává Pavel Kolařík, obchodní ředitel Jelínek Trading.

   

Kde najdete stánek Jelínek-Trading?

Zcela nový koncept stánku má číslo 63 a je umístěn v hale G 1, kde bude pro návštěvníky připravena celodenní expozice výrobků a zařízení společnosti Jelínek-Trading včetně katalogů, letáků a pohoštění. Vedle již zmíněného optického třídiče či potrubních systémů budou na stánku k vidění například desítky vzorků regranulátů. Ty jsou vhodné pro různé typy plastových výrobků - od květináčů po součástky do automobilů.

Autor: Jelínek-Trading
Foto: Jelínek-Trading

Tématické tagy

Nové

Tažený postřikovač Jumbo. Novinka českého výrobce se zabydlela na Vysočině

Zveřejněno 12.6. Zajeli jsme se podívat do obce Nížkov ležící v okrese Žďár nad Sázavou v kraji Vysočina. Tam sídlí Zemědělské družstvo Nížkov, které bylo založeno v roce 1993. V zemědělském družstvu provozují rostlinnou a živočišnou výrobu. Letos došlo k obměně… jít na článek

Jako v paneláku. Takto probíhá chov prasat na budoucí největší farmě v Číně!

Zveřejněno 18.6. Čínská společnost Guangxi Yangxiang Co Ltd momentálně staví komplex staveb pro chov prasat. Svojí konstrukcí mají budovy ale hodně daleko oproti těm, které známe. Je to budoucnost nebo šílenství? jít na článek

Ploeger testuje první pětikolové aplikátory. Vyplní mezeru po TerraGatorech

Zveřejněno 18.6. Nizozemská společnost Ploeger testuje své první pětikolové aplikační stroje, které rozšíří aktuální nabídku tříkolek. jít na článek