Early bird - Sleva 10 % na Axial-Flow kombajn prodloužena do 20. 12. 2021
Dnes je 4.12. – svátek slaví Barbora

AHRITECHNIKA 2022

DLG (Německá zemědělská společnost) veletrh Agritechnica kvůli pokračující pandemii koronaviru COVID-19 odložila. Nové termíny pro Agritechnica 2022 jsou 27. února až 5. března 2022. Se čtyřměsíčním odkladem veletrhu DLG, i členové Svazu zemědělské techniky VDMA věří, že zúčastněné společnosti mají potřebné jistota potřebná pro plánování.

Datum konání: od 27. 2. 2022 do 5. 3. 2022

Místo konání: Hannover, Hanover Fairground
GPS: 52.3241N; 9.8075E (mapa →)

Pořadatel

DLG-Service GmbH
telefon: +49 069 24 788-900
email: agritechnica@DLG.org
https://www.agritechnica.com/

Bližší informace

„Jako přední světový veletrh je Agritechnica místem setkání celého odvětví zemědělských strojů a také přední mezinárodní obchodní platformou. Základními požadavky pro vystavovatele, návštěvníky a obchodní partnery, aby se mohli znovu shromáždit na Agritechnice, jsou strategie vakcín a testů, které byly zavedeny do praxe v Německu, Evropě a po celém světě. Naší nejvyšší prioritou je nabídnout vystavovatelům a návštěvníkům jistotu při plánování, ale v současnosti tomu tak není. V důsledku toho bylo rozhodnutí odložit Agritechnica přijato DLG v úzké spolupráci s poradním výborem vystavovatelů Agritechnica a VDMA Agricultural Machinery Association jako průmyslovým partnerem,“ řekl Dr. Reinhard Grandke, generální ředitel DLG. „Jsme přesvědčeni, že do konce léta, což je termín pro přihlášení vystavovatelů na Agritechnica 2022, budeme schopni dát našim vystavovatelům a návštěvníkům jasnou jistotu potřebnou pro jistotu při jejich plánování,“ dodal Dr. Grandke.

„Pro náš průmysl je Agritechnica a nadále zůstane nespornou vlajkovou lodí ve světě mezinárodních veletrhů. V úzké spolupráci s DLG jsme udělali vše, co bylo v našich silách, abychom pro letošní podzim vyvinuli koncept veletrhu, který je vhodný pro pandemii. Třetí vlna pandemie je aktuálně v plné síle. Ale především je to neuspokojivá očkovací politika v německé spolkové a regionální vládě, která nás bohužel prozatím zpomalila. Nyní se díváme na jaro 2022 s čerstvým impulsem a obnovenou energií, abychom mohli společně oslavit Agritechnica tak, jak ji známe a milujeme,“ řekl Anthony van der Ley, předseda Asociace zemědělských strojů VDMA, a zdůraznil vynikající pozici Agritechnica.

Reakce vystavovatelů na Agritechnica

„Už mnoho let oceňujeme Agritechnica jako vynikající hnací sílu inovací v průmyslu zemědělských strojů. Nikde jinde nezažijeme nové technologie pro rostlinnou výrobu ve srovnatelné šíři a hloubce. Agritechnica je pro nás ideální prezentační a komunikační platformou, protože činí budoucnost agrobyznysu hmatatelnou. Těšíme se na nadcházející veletrh v březnu 2022.“ dodal Christoph Gröblinghoff, viceprezident a předseda představenstva AGCO/Fendt.

„Farmáři a dodavatelé investují do své budoucnosti i nyní, během pandemie. Trvale silná poptávka po inovativních zemědělských strojích, traktorech a softwarových systémech to jasně ukazuje. Co nám nyní chybí více než kdy jindy, je osobní dialog se zákazníky a přímý zážitek z inovací – jedním slovem: fascinace živé akce. Agritechnica toto vše ztělesňuje jako žádná jiná. Vrátíme se zase příští březen!" říká Klaus-Herbert Rolf, předseda pracovní skupiny VDMA.

Agritechnica se vrátí na výstaviště v německém Hannoveru od 27. února do 5. března 2022 a nabídne svým návštěvníkům rozsáhlý výstavní a technický program na témata aktuálního zájmu mezinárodní zemědělské techniky a rostlinné výroby.

Od listopadu 2021 bude digitální platforma DLG-Connect nabízet program odborných a technických informací. Tento doprovodný program posílí dosah Agritechnica a zároveň nabídne jejím uživatelům platformu s novými příležitostmi pro networking.

Další informace AGRITECHNICA 2022 >ZDE<

Mapa

Autor: Jakub Tutsch
Foto: DLG