ANIMAL TECH - Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu
Dnes je 3.8. – svátek slaví Miluše

Techagro, Silva Regina, Biomasa 2022 Brno

Další ročník jednoho z největších evropských zemědělských veletrhů se uskuteční v termínu 3. – 7. dubna na brněnském výstavišti. Těšíme se na vás!

Datum konání: od 3. 4. 2022 do 7. 4. 2022
9:00 až 18: 00 h.

Místo konání: Výstaviště 405/1, 603 00 Brno, Česká republika
GPS: 49.1878N; 16.5824E (mapa →)

Pořadatel

Veletrhy Brno
telefon: +420 541 151 111
email: info@bvv.cz
https://www.bvv.cz/techagro/techagro-2020/

Bližší informace

Za dobu více než dvacetiletého úspěšného trvání nesou veletrhy TECHAGRO, SILVA REGINA, BIOMASA známku prestižní akce s vysokým odborným kreditem, která představuje jednu z předních událostí svého druhu v Evropě.

TECHAGRO patří mezi tři největší zemědělské veletrhy v Evropě. V roce 2022 bude tento veletrh zaměřen na rostlinnou výrobu, počítá se se specializovanými halami. Každý ročník veletrhu TECHAGRO je prezentací trendů v zemědělství - digitálních technologií, precizního zemědělství, chytrého zemědělství nebo využití navigačních systémů.

V roce 2022 budou brněnské zemědělské a lesnické veletrhy rozšířeny o téma sportovního rybaření, které bude umístěno v pavilonu C.

ZDE prodej on-line vstupenek

ZDE - restaurace, ubytování a doprava

Jak se dostat na veletrh

Zemědělská technika bude rozmístěna prakticky po celém výstavišti, možnosti umístění v hale se rozšiřují o pavilon G2. Stejně jako v předchozích ročnících se chystají specializované haly pro posklizňové technologie, skladování úrody, zemědělské stavby (A1), osiva, hnojiva, instituce, včelařství (C ), postřikovače (B), náhradní díly, agregáty (B, E). Novým tématem bude prezentace komunální techniky. Připravuje se také exponátová soutěž GRAND PRIX, do níž je zahrnuto také ocenění SOIL WATER RETENTION FRIENDLY pro stroje a technologie, které podporují zadržení vody v půdě.

Mapa

Autor: Milan Jedlička