Časopis Agroportal24h.cz
Dnes je 25.8. – svátek slaví Radim

Koncept Multiline nyní s možností setí meziplodin

Zveřejněno: 21. 1. 2019

Koncept Multiline sdružuje kompaktní talířové brány nebo kultivátor se secím strojem. Výsledkem je nákladově efektivní a extrémně výkonná souprava. Koncept Multiline slibuje obrovský potenciál pro traktory s nižším výkonem. Multiline je poprvé k dispozici se sadou pro výsev meziplodin Tegosem.

Multiline Tegosem.

Systém Multiline tak lze používat samostatně nebo společně se sadou Tegosem. Další možností je připojení ještě mechanického secího stroje Vitasem nebo pneumatického secího stroje Aerosem.

Terradisc Multiline je k dispozici v pracovní šířce 3 a 4 metry. Základním zařízením jsou kompaktní talířové brány Terradisc nebo kultivátor Synkro. Koncepce Terradisc Multiline nebo Synkro Multiline dává uživateli širokou škálu možností kombinací.

Pöttinger Tegosem může založit porost od hořčice, trávy a řepky až po hrách a fazole. Dávkovací systém je poháněn elektricky. Semena se pneumaticky rozdělují pomocí rozdělovacích desek. Kalibrace je snadná:, stačí stisknout tlačítko na přístroji. Jako standardní vybavení je k dispozici kalibrační vak.

Tegosem je standardně vybaven intuitivním řídicím terminálem, který reguluje a sleduje dávkovací zařízení a elektronicky nastavuje průtok. Ovládací terminál zobrazuje nejdůležitější provozní data.

Autor: Milan Jedlička
Foto: Pöttinger

Tématické tagy

Nové

Ojedinělá australská technologie míří do Evropy. Jejím cílem je likvidace plevele ihned při sklizni obilovin

Zveřejněno 23.8. Seed-Terminators eliminuje klíčení plevelů již při sklizni sklízecí mlátičkou. Australská technologie nyní míří do Evropy a zajímat by mohla ekologické zemědělce a ty, kteří chtějí omezit chemické prostředky a snížit náklady. jít na článek

Krone inovuje ovládací terminály a joysticky, změní nejen jejich typický vzhled

Zveřejněno 21.8. Při příležitosti konání mezinárodního zemědělského veletrhu Agritechnica 2019 v Hannoveru představí německý výrobce sklizňové techniky Krone inovované ovládací terminály a joysticky. jít na článek

Nejnovější trendy ve sklizni a zpracování brambor představí Grimme na akci PotatoEurope

Zveřejněno 20.8. Ve dnech 4. a 5. září 2019 se bude konat další ročník polního dne PotatoEurope, tentokrát ale v Belgii. Výrobci techniky pro sklizeň okopanin a jejich zpracování zde představí své nejnovější výrobky a řešení. Nebude zde chybět ani přední německý… jít na článek