Časopis Agroportal24h.cz
Dnes je 18.2. – svátek slaví Gizela

Koncept Multiline nyní s možností setí meziplodin

Zveřejněno: 21. 1. 2019

Koncept Multiline sdružuje kompaktní talířové brány nebo kultivátor se secím strojem. Výsledkem je nákladově efektivní a extrémně výkonná souprava. Koncept Multiline slibuje obrovský potenciál pro traktory s nižším výkonem. Multiline je poprvé k dispozici se sadou pro výsev meziplodin Tegosem.

Multiline Tegosem.

Systém Multiline tak lze používat samostatně nebo společně se sadou Tegosem. Další možností je připojení ještě mechanického secího stroje Vitasem nebo pneumatického secího stroje Aerosem.

Terradisc Multiline je k dispozici v pracovní šířce 3 a 4 metry. Základním zařízením jsou kompaktní talířové brány Terradisc nebo kultivátor Synkro. Koncepce Terradisc Multiline nebo Synkro Multiline dává uživateli širokou škálu možností kombinací.

Pöttinger Tegosem může založit porost od hořčice, trávy a řepky až po hrách a fazole. Dávkovací systém je poháněn elektricky. Semena se pneumaticky rozdělují pomocí rozdělovacích desek. Kalibrace je snadná:, stačí stisknout tlačítko na přístroji. Jako standardní vybavení je k dispozici kalibrační vak.

Tegosem je standardně vybaven intuitivním řídicím terminálem, který reguluje a sleduje dávkovací zařízení a elektronicky nastavuje průtok. Ovládací terminál zobrazuje nejdůležitější provozní data.

Autor: Milan Jedlička
Foto: Pöttinger

Tématické tagy

Nové

Návěsy UMEGA SPC navazují na tradici skořepinových návěsů u nás

Zveřejněno 17.2. Mezi více jak padesáti různými typy modelů návěsů, sklápěčů a rozmetadel od litevského výrobce UMEGA AGRO své místo pevně zaujímají skořepinové návěsy SPC 14 a SPC 16 v žádané kategorii s nosností 14.000 kg, respektive 16.000 kg pro traktory do… jít na článek

Nová generace inteligentních náprav ADR Teknoax 2.0 pro chytré zemědělské návěsy

Zveřejněno 18.2. Výrobce ADR, globální hráč na trhu s nápravami pro samojízdné stroje, návěsy a přívěsy, představil novou generaci inteligentních náprav Teknoax 2.0 pro zemědělské návěsy. Kromě toho, že nápravy disponují pokročilejšími mechanickými vlastnostmi,… jít na článek

Největší lis na světě postavili v Americe. Jeden balík má průměr skoro tři metry

Zveřejněno 16.2. Američané tvrdí, že postavili největší lis na světě a nejspíše mají pravdu, je to ohromné monstrum. Slisuje velké množství jakéhokoliv materiálu do válcového balíku o rozměru téměř tři metry! jít na článek