Obalový materiál - eshop AGROZET
Dnes je 17.5. – svátek slaví Aneta

Ve slovenském Martině skončila výroba motorů Lombardini pro zemědělské stroje

(10.5.2022) Po více než 30 letech byla ukončena výroba italských motorů Lombardini. Martinský závod italského výrobce naftových motorů Lombardini je asi první slovenskou fabrikou zavřenou v důsledku války na Ukrajině, píše Denník N.

AGCO čelí kybernetickému útoku

(9.5.2022) Jeden z největších světových výrobců zemědělské techniky, skupina AGCO, se minulý čtvrtek (5. května) stala obětí hackerského útoku. Hackerský útok ovlivňuje práci v několika výrobních závodech po celém světě.

Společnost Manitou Group otevřela nový výrobní závod ve Francii

(8.5.2022) Společnost Manitou Group otevřela v Candé novou továrnu na výrobu terénních plošin. Tento průmyslový závod potvrzuje silné ambice skupiny na tomto trhu.

Gomselmaš plánuje nahradit západní komponenty u svých sklízecích mlátiček

(7.5.2022) Běloruská společnost Gomselmaš plánuje přestat vybavovat své sklízecí mlátičky motory západní výroby. O podrobnostech informoval marketingový ředitel společnosti Dmitrij Mular.

Fendt rozšiřuje výrobní závod v Hohenmölsenu

(6.5.2022) Dne 21. dubna 2022 slavnostně otevřel Dr. Reiner Haseloff, ministerský předseda německé spolkové země Sasko-Anhaltsko, budovy nové lakovny a logistického centra v areálu společnosti Fendt v Hohenmölsenu.

Horsch staví v Brazílii největší výrobní závod, vidí tam největší růstový potenciál

(4.5.2022) Pozvání k účasti na Dni otevřených dveří svitavského střediska společnosti LUKROM přijal i majitel společnosti Horsch – Philipp Horsch. Ten při svém proslovu vyjádřil potěšení z tohoto nového rozšíření zastoupení značky Horsch v Pardubickém kraji a…

9. ročník novobydžovské vyjížďky historických traktorů a domovin se blíží

(3.5.2022) 7. května 2022 se uskuteční tradiční traktoriáda Novobydžovské vyjížďky historických traktorů a domovin.

Ve virtuálním showroomu Bergmannu přibyly další modely

(2.5.2022) U příležitosti 125. výročí založení společnosti BERGMANN byla vytvořena platforma BERGMANN Virtual Experience. A dokonce v ní přibyly další modely strojů BERGMANN.

Systém Amazone DirectInject získal ocenění Farm Machine 2022

(1.5.2022) Ocenění Farm Machine 2022 získal systém DirectInject společnosti Amazone. Díky tomuto systému je možné individuálně reagovat na potřeby plodiny na poli a snížit použití prostředků na ochranu rostlin a počet dalších přejezdů postřikovače. To šetří čas,…

← Zpět
  ...