DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ AGRALL 2024 - SMART FARMING DAYS
Dnes je 23.2. – svátek slaví Svatopluk

Koncern CNH Industrial převzal výrobce rypadel a pásových podvozků Sampierana. Získá přístup k elektropohonům

Zveřejněno: 24. 9. 2021

Koncern CNH Industrial oznámil uzavření dohody o koupi 90 % základního kapitálu společnosti Sampierana S.p.A., soukromé italské společnosti, která se specializuje na vývoj a výrobu stavební techniky, podvozků a náhradních dílů. Během 4 let koncern získá nad společností 100% kontrolu.

Sampierana má sídlo a výrobní závody v Itálii. Kromě toho provozuje dceřinou společnost s výrobními závody v čínském Kunshanu.

Skupina Sampierana, uznávaná ve stavebnictví díky své řadě minirypadel a midirypadel Eurocomach a speciálním podvozkům, zaznamenala meziročně vynikající výsledky, zejména v Evropě. Je uznávána pro svou spolehlivost, kvalitu a inovativní technologie. Její široké portfolio výrobků a stávající prototypy elektrických pohonů se ideálně hodí k zákaznicky orientovanému a udržitelnému přístupu koncernu CNH Industrial a podstatně rozšiřují vlastní nabídku výrobků a technologií.

Tato akvizice umožní divizi stavebních strojů koncernu CNH Industrial začlenit minirypadla a midirypadla Eurocomach, podvozky Sampierana a náhradní díly do svého stávajícího produktového portfolia.

Sampierana má sídlo a výrobní závody v Itálii. Kromě toho provozuje dceřinou společnost s výrobními závody v čínském Kunshanu.

Autor: Milan Jedlička1)
Foto: Sampierana

1) z podkladů Sampierana

Tématické tagy