Kramp - Náhradní díly na dosah ruky
Dnes je 29.9. – svátek slaví Michal

KW 8.82/8 nyní ještě komfortnější

Aktualizováno: 2. 12. 2016

Jistota rozložení osmi rotorového obraceče i na extrémně svažitých pozemcích je nyní garantována u všech rotorových obracečů Krone KW 8.82/8 již v základním provedení. Od současné výrobní série osazuje Krone všechny rotorové obraceče KW 8.82/8 dvojčinnými hydraulickými válci. Díky tomu je v každém terénu zajištěno spolehlivé a rovnoměrné rozložení stroje. Toto řešení přináší ještě další výhodu. Protože odpadá mechanické jištění přepravní polohy standardně ovládané lankem, zvyšuje se uživatelský komfort.

Krone
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google News

Také u nových obracečů KW 8.82 (s 8 rotory a 6 prstovými rameny na každém rotoru) naleznete tisíckrát ověřenou výbavu. Patří sem zejména spojky Octo-Link. Osmi prstové spojky jsou bezúdržbové a nemusí se mazat. Spolehlivě přenáší zatížení v každé poloze. Osvědčená je také uzavřená převodovka rotoru plněná polotekutým mazivem a je zrovna tak bezúdržbová. Navíc jsou převodovky rotorů podvěšeny pod rámem a nejsou jeho nosnou součástí.

Jako další plusové body obraceče můžeme vyzdvihnout nejen jeho kompaktnost se složenými rotory pro přepravu, ale i blízké zavěšení na traktoru. To přispívá k bezpečné přepravě a dobré manévrovatelnosti. Obraceč navíc nepotřebuje příliš místa pro odstavení. Pro perfektní kvalitu obracení je stroj v základu vybaven ručním nastavením mechanismu hraničního obracení. Na přání lze dodat i hydraulické ovládání.

Technické údaje KW 8.82/8 - přehled:

  • Pracovní záběr: 8,80 m
  • Plošný výkon téměř 9 ha/h
  • Počet rotorů: 8 Počet ramen/rotor: 6
  • Požadovaný příkon: od 55 kW/75 PS

Autor: Krone
Foto: Krone

Tématické tagy

  • Krone
  • obraceče
  • sklizeň pícnin