SGEF - Financování dopravní techniky
Dnes je 21.5. – svátek slaví Monika

Velká jarní výstava LIVA v Předslavicích a Mariánských Lázních se blíží. Přijďte se podívat!

Zveřejněno: 6. 3. 2019

Přesné zemědělství v každodenní praxi, vyšší výnosy a lepší hospodaření. To je téma letošní Velké jarní výstavy, kterou tradičně pořádá společnost LIVA Předslavice patřící mezi významné rodinné podniky České republiky v oboru prodeje, servisu zemědělské a komunální techniky.

Pícninářská technika Krone

Velká jarní výstava LIVA se koná na dvou místech ve dvou různých termínech. Na své si tedy přijdou všichni fanoušci techniky, obchodní přátelé a uživatelé strojů v okolí Předslavic a Mariánských Lázních, kde má LIVA svá servisní a prodejní střediska.

Předslavice 18.-22. 3. 2019

V pořadí již XVIII. ročník Velké jarní výstavy se uskuteční v historickém areálu obchodního centra LIVA a to denně od 9 do 16 hodiny.

Předslavice 18.-22. 3. 2019
Předslavice 18.-22. 3. 2019

Mariánské Lázně 28.-29. 3. 2019

Druhý ročník Velké jarní výstavy Mariánské Lázně proběhne v areálu prodejce Škoda na adrese Plzeňská ul. 608/17, Mariánské Lázně-Úšovice. Prezentace bude probíhat denně od 9 do 17 hodin.

Mariánské Lázně  28.-29. 3. 2019
Mariánské Lázně 28.-29. 3. 2019

Téma obou akcí bude totožné a připomene letošní 20. výročí zabývání se přesnému zemědělství, neboť v roce 1999 LIVA odstartovala projekt Precizní zemědělství a už v roce 2005 zprovoznila první traktor v ČR bez řidiče, řízený autopilotem. Současně proběhne statická ukázka nabízeného sortimentu zemědělské a komunální techniky v čele s aktuálními novinkami. Namátkou můžeme zmínit traktory značky Valtra s loketní opěrkou SmartTouch, traktory Case IH všech výkonových kategorií či pícninářskou techniku Krone. Komunální sektor budou zastupovat japonské stroje značky Kubota.

Veřejnost kromě techniky uvidí také zázemí společnosti LIVA včetně servisního a prodejního místa. Doporučujeme též návštěvu LIVA Shopu (kamenné prodejny) nabízejícího užitečné věci na farmu, spotřební materiál Krone excellent pro výrazné snížení nákladů na balík a mnoho dalšího.

O společnosti LIVA

Rodinná firma z jihočeských Předslavic na Strakonicku má kořeny vzniku v roce 1992. Více než čtvrt století přináší do jihozápadního regionu České republiky nejnovější inovace v oblasti zemědělské a komunální techniky. LIVA nabízí pokročilé technologie pro sklizeň pícnin, přípravu půdy a traktory, které jsou dostupné širokému spektru zákazníků. Jméno LIVA se tak stalo v podnikatelském oboru pojmem pro kompetenci, odpovědnost a vstřícné jednání, která vychází z tradiční venkovské mentality. Firmu vede již druhé pokolení rodiny Jungvirtů,“ uvádí společnost na svých webových stránkách.

— kontakty —

LIVA Předslavice, spol. s r.o.

Předslavice 19, 387 01 Volyně

E: liva@liva.cz   T: +420 383 372 437   WWW: https://liva.cz

Autor: Milan Jedlička
Foto: LIVA

Tématické tagy

Nové

Zetor 6911 v chatrném stavu kompletně rozebral a zrenovoval. Výsledek je nádherný

Zveřejněno 19.5. Traktor Zetor 6911 spadal do tzv. třetí modernizace. V této modernizaci byla u pozdějších modelů novinkou mechanicky pružinou odpružená sedačka. Traktory také měly pro snazší řazení převodových stupňů převodovku vybavenou zařízením pro přibrzďování… jít na článek

Američan vyrobil plně elektrický traktor, který slibuje mnohé. Od roku 2020 s ním chce dobýt celý svět

Zveřejněno 18.5. Americký výrobce Solectrac, jehož zakladatel má prý téměř třicetileté znalosti v oblasti elektrifikace, vyvinul a vyrobil plně elektrický traktor, se kterým chce od roku 2020 dobýt celý svět. Již nyní je v prodeji v Americe. Podívejte se, jakých… jít na článek

6215 TTV Warrior: Limitovaná edice míří do kompaktní třídy traktorů

Zveřejněno 15.5. Již v roce 2017 představil německý výrobce traktorů Deutz-Fahr dva modely traktorů ve speciálním černém lakování - 9340 TTV a 7250 TTV Warrior. Vzhledem k vysoké poptávce je nyní k dispozici limitovaná edice kompaktního modelu 6215 TTV Warrior s… jít na článek