SUKOV - moderní a kvalitní zemědělská technika
Dnes je 3.8. – svátek slaví Miluše

Vyhledávání aktuality na agroportal24h.cz – strana 2

Same Deutz-Fahr zaznamenal nejlepší výsledek v historii. Nyní posiluje vývoj v oblasti umělé inteligence

(7.7.2021) Tržby koncernu Same Deutz-Fahr (SDF) v roce 2020 činily 1,146 miliardy eur. Italský koncern je jedním z největších výrobců traktorů, sklízecích mlátiček a motorů. Součástí je také Same Deutz-Fahr Deutschland GmbH se sídlem v Lauingenu (Bavorsko).

Horsch plánuje postavit fabriku na Ukrajině. Kyjev nabídne schopnější programátory

(6.7.2021) V obci Velikaya Soltanovka (Kyjevská oblast) se dne 24. června uskutečnilo oficiální otevření nové pobočky společnosti Horsch.

Kirovec plánuje vyrábět traktor o výkonu 600 koní. Vybaví ho automatickou převodovkou

(4.7.2021) Ruská stránka glavpahar.ru přišla s informací, že Petěrburský traktorový závod oznamuje příchod nového traktoru Kirovec K-8. Všimla si toho stránka mechaman.nl.

Robot OZ získal zlaté ocenění od German Innovation Awards 2021

(2.7.2021) Organizace German Innovation Awards 2021 udělila zlaté ocenění zemědělskému robotu OZ od společnosti Naïo Technologies. Je to první ocenění, které má robot Oz na svém kontě.

Zájem o fyzický veletrh Agritechnica 2022 je velký

(30.6.2021) Pořadatel veletrhu Agritechnica 2022 provedl průzkum mezi potenciálními návštěvníky. Více než polovina dotázaných odpověděla, že veletrh navštíví.

Tour de France: Zemědělské pneumatiky Continental jsou poprvé součástí fenomenálního závodu

(30.6.2021) V létě patří francouzské silnice opět profesionálním cyklistům. 21 etap Tour de France provede závodníky I návštěvníky nejrůznějšími francouzskými regiony, včetně zemědělských oblastí Bretaně, Bourgogne a Auvergne. Continental, jako jeden z pěti…

Silážní plachty pokryly střechy a vaky pomohly s úklidem. Zemědělci se složili na materiální pomoc

(29.6.2021) Příslušníci záchranných složek neúnavně pracují na odklízení sutin a nepořádku v obcích na jižní Moravě, které ve čtvrtek večer zasáhlo ničivé tornádo. Asociace soukromých zemědělců se rozhodla ve spolupráci s olomouckým závodem firmy Juta a.s.…

Sbírka ASZ ČR nejen pro členy na Břeclavsku a Hodonínsku

(27.6.2021) Spadané domy, utrhané střechy, poničená auta, vyvrácené stromy, zničené vinohrady a porosty s dalšími plodinami - taková zkáza je nyní k vidění v několika obcích na Břeclavsku a Hodonínsku po řádění čtvrtečního ničivého tornáda.

Olomoucký závod JUTA materiálně pomohl tornádem zasaženým obcím

(25.6.2021) Na pomoc bouří poničeným obcím v regionu jižní Moravy přispívají instituce i firmy věcnými a finančními dary. Zapojit do pomoci se mohou také jednotlivci prostřednictvím speciálně zřízených sbírek.

Koncern CNHi je připravena koupit Raven Industries

(21.6.2021) Koncern CNH Industrial dnes oznámil, že uzavřel dohodu o získání základního kapitálu (100 %) společnosti Raven Industries, amerického lídra ve vývoji technologií pro precizní zemědělství.

Pöttinger přichází s novou generací samosběracího vozu Jumbo

(19.6.2021) Začátkem letošních senáží se na sociálních sítích, zejména v Nizozemsku a Německu, začínají objevovat fotografie a videa nového samosběracího vozu Pöttinger, který disponuje pohyblivou čelní stěnou!

Lukrom slaví 30 let. Předváděcí traktory JCB Fastrac oblékl do slavnostního hávu!

(18.6.2021) Dva traktory JCB Fastrac vyráží na předváděcí tour v novém výročním kabátu. Slavnostní barevné provedení odkazuje na 30. výročí firmy Lukrom. Cílem skupiny Lukrom je zajišťování komplexních služeb pro zemědělskou veřejnost.

Pro lisy a shrnovače, čtvrtý výrobní závod Pöttinger byl oficiálně otevřen

(12.6.2021) Čtvrtý výrobní závod rakouské společnosti Pöttinger byl oficiálně otevřen 11. června 2021. Majitelé, jednatelé, zaměstnanci a pozvaní hosté převzali nový závod v St. Georgen poblíž Grieskirchenu (Rakousko). První etapa výstavby byla realizována za pouhý…