Kramp - Náhradní díly na dosah ruky
Dnes je 30.9. – svátek slaví Jeroným

Aktuality na Agroportal24h.cz

Valtra v srpnu představí nové traktory o výkonu 100 až 140 koní

(11.8.2020) Valtra prostřednictvím internetu láká na on-line představení nové modelové řady traktorů s výkonem od 100 do 140 koní.

Steyr slaví 20 let plynulé převodovky CVT

(7.8.2020) Steyr nabízí plynulou převodovku - Continuously Variable Transmission (CVT) k traktorům o výkonu od 100 do 300 koní. Poprvé tento typ převodovky firma nabídla před 20 lety.

Claas testuje vůz s výtlačným čelem

(4.8.2020) Německá stránka profi a trekkeronline.nl zveřejnila špionážní fotografii, na které je zachycen vůz s výtlačným čelem. I když řada výrobců, jako je Fendt, Bergmann nebo Strautmann tento vytlačovací systém nabízí už řadu let, Claas jej doposud v nabídce…

ASZ a JUTA se snaží pomáhat potřebným

(29.7.2020) Krutá rána osudu může zasáhnout kohokoliv z nás. Několik členů Asociace soukromého zemědělství ČR v posledních měsících postihly tragické události.

Robotti se rozjel s půdní testovací platformu Veris MSP3

(24.7.2020) Společnost Leading Farmers CZ ve spolupráci se ZD Dolní Újezd u Litomyšle provedla další krok směrem k rozšíření praktického využití polního robota. Podle společnosti se má jednat o první skutečně komerčně použitelnou zcela autonomní testovací platformu…

První robotický traktor značky DOT pracuje od května v Kanadě

(22.7.2020) Traktor, respektive DOT Power Platform je autonomní nosič nářadí poháněný dieselovým motorem. V květnu se robot zapojil do rozmetání hnojiv a postřiku rostlin. Ve videu níže můžeme robota vidět i při setí.

Nový New Holland CH7.70 se pomalu odhaluje

(20.7.2020) O tom, že francouzské zastoupení firmy New Holland láká na technologii s názvem „Crossover Harvesting“, jsme informovali minulý týden. Stránka tractorum.it nedávno zveřejnila další neoficiální informace.

New Holland CH – přichází nový mláticí systém?

(15.7.2020) Francouzské zastoupení firmy New Holland láká na technologii s názvem „Crossover Harvesting“. Bližší informace zatím nebyly zveřejněny. Nové sklízecí mlátičky by podle zveřejněné upoutávky mohly nést označení CH.

Výrobce pneumatik BKT je novým partnerem soutěže Tractor of the Year

(14.7.2020) Traktor roku (TotY), prestižní ocenění udělované nejlepším traktorům v Evropě, je zpět a má nového partnera: firmu BKT, jeden z předních výrobců pneumatik.

V Evropě pracuje přes 50 000 strojů připojených k telematickému systému JDLink

(13.7.2020) Společnost John Deere oznámila, že už 50 000 strojů v Evropě je vybaveno telemetrickým systémem JDLink.

Mistrovství Evropy v orbě v Opavě bylo zrušeno. Místo toho se bude konat Středoevropské mistrovství v orbě

(9.7.2020) 37. ročník Mistrovství Evropy v orbě v Opavě byl definitivně zrušen. „Bohužel toto nebylo rozhodnutí Společnosti pro orbu CR, z.s., ale jsme nuceni ho respektovat,“ uvádí Společnosti pro orbu CR, z.s.

Do Uzbekistánu míří 360 zemědělských strojů. Koncern CNHi chce podpořit pěstování bavlny

(7.7.2020) Koncern CNH Industrial pošle do Uzbekistánu zemědělskou techniku značek Case IH, New Holland a stavební techniku CASE Construction Equipment. Koncern chce konkrétně pomoci s pěstováním bavlny, která je hlavní plodinou Uzbekistánu.

John Deere se loučí s travními sekačkami, firmu SABO prodal

(2.7.2020) John Deere oznámil, že podepsal dohodu o prodeji společnosti SABO Maschinenfabrik společnosti Mutares SE & Co.