Dnes je 8.7. – svátek slaví Nora

Aktuality na Agroportal24h.cz

Fendt a Deutz-Fahr opět rozjíždí výrobu

(30.4.2020) Pandemie koronaviru je velkou výzvou pro všechny státy, ekonomiku a každého člověka. Kvůli nedostatku dílů se výroba v některých továrnách na zemědělskou techniku zastavila. Nyní se opět pomalu rozjíždí.

I přes pandemii koronaviru se firmě Amazone daří, drží si silnou pozici na všech exportních trzích

(29.4.2020) S ohledem na druhé suché léto v řadě, zvláštní politické vlivy, obchodní konflikty a strukturální problémy v některých zemích hodnotí vedení firmy Amazone vývoj v roce 2019 celkově pozitivně.

Massey Ferguson obnovuje výrobu, Claas ji navyšuje

(27.4.2020) Koronavir má zásadní dopad i na výrobu zemědělské techniky ve světě. Pandemie zasáhla řadu světových výrobců. Nyní se výroba v některých továrnách opět rozjíždí.

MTZ Belarus na týden zastavuje výrobu

(24.4.2020) Pokles poptávky po produktech v souvislosti s pandemií koronaviru nutí velkého výrobce traktorů MTZ Belarus zastavit výrobu a poslat zaměstnance na dovolenou.

Tatra výrobu nepřerušila, Claas ji opět rozjíždí a CNHi věnuje miliony dolarů do nadace

(22.4.2020) Přinášíme další přehled vývoje výroby zemědělské techniky v době pandemie koronaviru.

Robotti seje v Čechách rekordy

(20.4.2020) Autonomní robot Agrointelli Robotti minulý rok stihl navštívit několik evropských států včetně České republiky. Letos už první robot nasazený do provozu v českém zemědělství seje rekordy!

Kubota koupila 10% podíl v indické společnosti Escorts Group, která vyrábí traktory

(17.4.2020) Kubota chce posílit svoji pozici na indickém trhu a na rozvojových trzích. Cílem investice je nejen vyvinou novou řadu traktorů.

Argo Tractors kompletně dezinfikuje své výrobní závody

(16.4.2020) Koncern Argo Tractors (McCormick, Landini a Valpadana) se připravuje na otevření výrobních závodů. Dojít k tomu má po uvolnění nouzového stavu v Itálii. Specializovaná firma nedávno dokončila proces dezinfekce výrobních linek a kanceláří.

John Deere zahájil výrobu obličejových štítů pro zdravotnické pracovníky

(14.4.2020) John Deere ve spolupráci s Iowa Department of Homeland Security a sdružení výrobců začal vyrábět ochranné obličejové štíty v John Deere Seeding Group v Moline ve státě Illinois. Štíty jsou vyráběny 3D tiskárnou.

Sklo kabiny pro Claas Tucano bude vyrábět největší ruská sklárna

(13.4.2020) Claas v Rusku ve vlastní továrně vyrábí některé modely sklízecích mlátiček. Claas se dokonce stane prvním podnikem, který bude na sklízecí mlátičky instalovat sklo vyrobené na ruském trhu.

CNH a Claas dělají vše pro zajištění dodávek náhradních dílů, Pronar výrobu neomezuje

(10.4.2020) Jak zvládá Pronar, Claas a koncern CNH Industrial výrobu, respektive dodávku náhradních dílů v době pandemie koronaviru?

Veletrh SIMA se letos neuskuteční. Přesouvá se na únor 2021

(9.4.2020) Francouzský veletrh SIMA se měl konat od 8. do 12. listopadu 2020 v Paříži. Kvůli pandemii koronaviru se ale odkládá na únor 2021. Organizátor veletrhu to dnes uvedl v tiskové zprávě.

Wacker Neuson měl v roce 2019 rekordní obrat, silná poptávka je po strojích Kramer a Weidemann

(7.4.2020) Skupina Wacker Neuson (Kramer a Weidemann), přední výrobce lehkých a kompaktních strojů, měla v roce 2019 rekordní obrat 1,9 miliard eur - to je o 11,2 % více než v roce 2018. Prodejům se dařilo ve všech regionech a obchodních segmentech.