Dnes je 1.6. – svátek slaví Laura

Deutz-Fahr posílá do pole novou edici Warrior ve špičkové výbavě

Zveřejněno: 20. 11. 2017

Od roku 2015 nabízí Deutz-Fahr omezený počet traktorů ve speciální edici s názvem Warrior. Traktory jsou určeny pro zemědělské podniky využívající nejmodernější technologie. Na Agritechnice 2017 Deutz-Fahr představil dva nové modely v edici Warrior, a to 9340 TTV Warrior (336 PS / 247 kW) a 7250 TTV Warrior (246 PS / 181 kW).

Deutz-Fahr
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google News

Speciální modely jsou charakterizovány brilantním černým speciálním nátěrem, logem Warrior a krytem výfuku z nerezové oceli. To vše dává traktoru individuální charisma. Kromě standardního vybavení řady 9 a řady 7, jako je například vysoce výkonný motor Deutz, plynulá převodovka TTV a přední odpružená náprava je k dispozici exkluzivní výbava navíc.

Výbava navíc zahrnuje – LED osvětlení čtvrté generace, komfortní sedadlo Evolution Active, klimatizace a rohožka DEUTZ-FAHR v černé barvě. 7250 TTV Warrior je dodatečně vybaven dvojitým zasklením vzadu a osvětleným externím ovládacím panelem na zadním blatníku. Stejně jako u předchozích speciálních modelů Warrior je záruka tři roky.Jak to vypadalo na veletrhu Agritechnica 2017 - výstavní plocha Deutz-Fahr. 

Autor: Milan Jedlička
Foto: Milan Jedlička