Dnes je 5.8. – svátek slaví Kristián

Firma Zetor Polska odhalila modernizovanou podobu traktoru Zetor Crystal

Zveřejněno: 1. 7. 2020

Firma Zetor Polska Sp. z o.o. je výhradním distributorem produktů firmy ZETOR TRACTORS a.s. na polském trhu. Na vlastní Facebook stránce je velmi aktivní. Dnes dokonce zveřejnila fotografii, na které se nachází dva traktory modelové řady Crystal. K fotografii zveřejnila popisek, že se má jednat o modernizované modely.

Modernizovaný Zetor Crystal
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google News

Na zveřejněné fotografii jsou dva traktory Zetor Crystal HD 170. Na první pohled zaujme nové provedení kabiny, které již používají nižší modelové řady traktorů Proxima a Major. Design kabiny vychází z konceptu Zetor by Pininfarina, který byl představen v roce 2015. Z toho konceptu pak Zetor během let bral určité designové prvky a aplikoval na sériové traktory.

Podrobnosti k modernizovanému traktoru Crystal zatím oficiálně nejsou k dispozici.

Polská afilace Zetor Polska Sp. z o.o. zahájila svoji činnost v roce 1995 a od té doby prodala více než 34 tisíc traktorů. Zetor Polska dnes patří mezi přední prodejce traktorů, které jsou oceňovány polskými zemědělci pro svou kvalitu a spolehlivost. Zetor, tradiční česká značka zemědělské techniky, existuje na trhu od roku 1946 a působí v řadě států po celém světě. Doposud bylo prodáno více než 1,2 milionu traktorů této značky.

Přečtěte si také

Autor: Milan Jedlička
Foto: Zetor Polska

Tématické tagy

  • Zetor
  • traktory