Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 23.7. – svátek slaví Libor

Jedinečná nabídka z rukou tradičního českého výrobce MOLČÍK kipper

Zveřejněno: 19. 1. 2024

Dopravní techniku značky MOLČÍK kipper dozajisté nemusíme vůbec představovat, rozhodně ji zná každý ostřílený, ale i začínající farmář. Tuto tuzemskou zemědělskou techniku s dlouholetou tradicí předchází její kvalita, spolehlivost i komfort, což podtrhuje i dodnes téměř 7 tisíc prodaných strojů. Nyní přichází společnost MOLČÍK kipper s jedinečnou nabídkou, aby Vám mohly být kvalitní české výrobky ještě blíže!

Návěs MOLČÍK TDK 21000.

MOLČÍK TDK 21000

Návěsy MOLČÍK TDK 21000 jsou jedinečným řešením pro všechny zemědělské operace. Tento velkoobjemový traktorový návěs je vyráběn speciálně s důrazem na spolehlivost a trvanlivost, jelikož náročné podmínky zemědělského provozu se stále zvyšují a kladou na sebe vyšší a vyšší nároky. Společným cílem všech farmářů je neustálé zvyšování efektivity dopravy, z čehož vyplývají co nejnižší vynaložené náklady, oproti tomu je však potřeba velkých výkonů, které jsou spojené s minimální údržbou a opravami.

Návěs nalezne využití nejen v zemědělství při přepravě skoro všech druhů materiálů, ale i díky možnosti použití otěruvzdorného materiálu Hardox, také ve stavebnictví. Tyto návěsy ve stavebnictví bývají v provozu často přetěžovány, a proto je důležité, aby jejich konstrukce byla robustní a pevná.

U-vana je u návěsu TDK 21000 od českého výrobce MOLČÍK odolná proti prohýbání bočnic.
U-vana je u návěsu TDK 21000 od českého výrobce MOLČÍK odolná proti prohýbání bočnic.

Návěs je k dispozici s bohatou standardní výbavou, která zahrnuje hydraulické omezení výklopu, výsypné okénko včetně výsypky, hydraulické otevírání zadního čela a dvouhadicové vzduchotlaké brzdy. Do nadstandardní výbavy pak spadá systém zaplachtování ložné plochy, obslužná lávka, ale i podpěrná hydraulická noha a LED osvětlení.

MOLČÍK PBS 12000 nebo MOLČÍK PBS 18000?

Ať už jste hospodář, který má vedle pěstování komodit i živočišnou výrobu nebo jste službař, který jak se často říká, kryje záda ostatním zemědělcům, rozhodně Vám nesmí chybět kvalitní přepravník balíků, který Vás nenechá na holičkách ani v nejtěžším terénu. Skutečnost, že si tyto přepravníky naši zákazníci pochvalují za jejich spolehlivou práci a kvalitní zpracování, podtrhuje i počet doposud prodaných kusů, který přesahuje číslo 200. Jejich příznivá cena, jenž doplňuje oblíbenost těchto strojů, se však nyní ještě snížila a Vy si tuto nabídku rozhodně nenechejte ujít!

Přepravník balíků MOLČÍK PBS 12000, který převeze až 30 kusů balíků o průměru 1,2 metru v agregaci s traktorem a nakladačem značky New Holland.
Přepravník balíků MOLČÍK PBS 12000, který převeze až 30 kusů balíků o průměru 1,2 metru v agregaci s traktorem a nakladačem značky New Holland.

V akční nabídce tohoto podzimu máme hned dva typy přepravníků balíků pro potřeby větších i menších farmářů. S typem MOLČÍK PBS 12000 je možné najednou převézt 30 balíků, kdežto s typem větším, tedy s MOLČÍK PBS 18000 převezete až 44 kusů balíků o průměru 1,2 metru.