Iveco Traktor
Dnes je 29.1. – svátek slaví Zdislava

Manipulační technika od P&L: sázka na italskou kvalitu

KOMERČNÍ SDĚLENÍ, Zveřejněno: 19. 8. 2019

CSF MultiOne, VF-Venieri, Faresin Industries – trojice značek s přívlastkem made in Italy. První spojovací článek u tak různých strojů. Není náhodou, že právě tyto tři značky tvoří portfolio manipulační techniky od P&L spol. s r.o.. Společných jmenovatelů je mnoho, ale vše popořadě.

Teleskopický manipulátor Faresin.
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google News

Tradice výroby u všech značek sahá až do minulého století. Nejstarší značkou je VF-Venieri, která se představila již v roce 1948 svým prvním pásovým traktorem. Společnost Faresin působí na trhu přes 40 let. Nejmladší a „vzrůstem“ nejmenší MultiOne vyjel poprvé z výrobní linky roku 1998. Není náhodou, že všechny 3 značky působí po celém světě a mohou se pyšnit přívlastkem „rodinná firma“. V jejich vedení je vždy pouze jeden majitel.

Vývoj a konstrukce strojů, je dalším společným rysem těchto značek. Není náhodou, že každá značka nabízí hned několik řad svých produktů, které vám ještě představíme. Vlastní vývoj jednotlivých částí stroje, důkladné testování a následná aplikace do výroby, dělá z těchto značek významné hráče na trhu nejen u nás.

Výroba probíhá zcela na území severní Itálie, ve vlastních prostorách. Díky používání robotických linek, dokonalému plánování výroby a promyšlené konstrukci strojů, jsou schopni pružně reagovat na objednávky a vývoj trhu. Dodací lhůty jsou díky tomu v rozmezí 2 – 10 týdnů, podle typu stroje. Navíc díky skladovým zásobám výrobce i společnosti P&L, může být dodání téměř ihned.

Materiály použité při výrobě jsou vysoce kvalitní s maximálním důrazem na požadovanou zátěž strojů. Dominuje zde robotická výroba, přesnost a robustní konstrukce. Díky tomu jsou stroje spolehlivé a velmi odolné. Dlouholeté zkušenosti z praxe to dokazují.

Představme si nyní podrobněji všechny 3 značky:

V nabídce značky VF - Venieri nalezneme kloubové nakladače v širokém sortimentu od 3,5 do 22 t hmotnosti. Nechybí ani teleskopický kloubový nakladač VF-Venieri VF 1.63 TL a VF 8.63 TL. Ostatní stroje jsou vybaveny Z kinematikou výložníku. K dispozici je široká škála požadovaného pracovního příslušenství.

Zemědělské manipulátory Faresin Industries nabízí modely s délkou výložníku od 6 do 11 metrů s nosností od 2,6 do 7 tun, jsou schopné nabídnout správné řešení pro jakýkoli druh práce. Výkon, komfort a technologie, ale také maximální přizpůsobení jsou klíčovými aspekty nabídky teleskopických manipulátorů společnosti Faresin Industries.

Multifunkční nakladače CSF MultiOne zaujmou především svojí variabilitou, jsou možné agregace s více než 170 různými typy příslušenství. Jde o bezpečné stroje s vynikající manévrovatelností, kompaktními rozměry a nízkou hmotností. Všechny modelové řady MultiOne lze naložit na vlek za osobní automobil do 3,5t. Nakladač MultiOne je vhodný pro farmáře, stavebníky, zahrádkáře nebo kutily právě díky možnosti připojení nejrůznějších adaptérů od lopaty přes mulčovač na trávu až po míchačku na beton.

Bližší informace

Pokud přičteme k těmto vlastnostem velice kvalitní poprodejní služby, servisní zázemí společnosti P&L, rychlou dodávkou strojů a náhradních dílů, pak logicky vychází, že není lepší volby. Budete-li mít zájem o více informací k jakékoliv značce, kontaktujte produktového manažera manipulační techniky p. Michala Lukeše, e-mail: mlukes@pal.cz nebo tel.: 724 290 005.

— kontakty —

P & L, spol. s r. o.

Třebíčská 74b, 594 01 Velké Meziříčí

E: mlukes@pal.cz   T: 724 290 005   WWW: http://www.pal.cz/

Autor: P&L, spol. s r.o.
Foto: P&L, spol. s r.o.

Nové

Traktor Arbos 5130 MY 2020 je všestrannější a vstupuje do světa inteligentního zemědělství

Zveřejněno 29.1. Návštěvníci veletrhu Agritechnica si na výstavní ploše italské firmy Arbos mohli prohlédnout prototyp traktoru Arbos 5130 pro rok 2020. Klíčovou vlastností nového traktoru je všestrannost a schopnost pracovat v rámci inteligentního zemědělství. jít na článek

Teleskopické manipulátory Merlo Turbofarmer s inovacemi v oblasti ovládání a bezpečnosti

Zveřejněno 29.1. Řada teleskopických manipulátorů Merlo Turbofarmer byla uvedena na trh v roce 1996 a dodnes zahrnuje všestranné stroje standardní, střední a těžší kategorie speciálně vyvinuté pro zemědělce. Do roku 2020 přichází mnoho modelů s inovacemi v oblasti… jít na článek

Nová generace velkých kompaktních diskových kypřičů Certos s pracovním záběrem 4 m až 7 m

Zveřejněno 28.1. Amazone představuje druhou generaci velkých kompaktních diskových kypřičů Certos s pracovním záběrem 4 m až 7 m. V řadě nalezneme konkrétně modely Certos 4002-2TX, 5002-2TX, 6002-2TX a 7002-2TX. jít na článek