Dnes je 16.9. – svátek slaví Ludmila

Manipulační technika od P&L – sázka na italskou kvalitu

Zveřejněno: 19. 8. 2019

CSF MultiOne, VF-Venieri, Faresin Industries – trojice značek s přívlastkem made in Italy. První spojovací článek u tak různých strojů. Není náhodou, že právě tyto tři značky tvoří portfolio manipulační techniky od P&L spol. s r.o.. Společných jmenovatelů je mnoho, ale vše popořadě.

Teleskopický manipulátor Faresin.

Tradice výroby u všech značek sahá až do minulého století. Nejstarší značkou je VF-Venieri, která se představila již v roce 1948 svým prvním pásovým traktorem. Společnost Faresin působí na trhu přes 40 let. Nejmladší a „vzrůstem“ nejmenší MultiOne vyjel poprvé z výrobní linky roku 1998. Není náhodou, že všechny 3 značky působí po celém světě a mohou se pyšnit přívlastkem „rodinná firma“. V jejich vedení je vždy pouze jeden majitel.

Vývoj a konstrukce strojů, je dalším společným rysem těchto značek. Není náhodou, že každá značka nabízí hned několik řad svých produktů, které vám ještě představíme. Vlastní vývoj jednotlivých částí stroje, důkladné testování a následná aplikace do výroby, dělá z těchto značek významné hráče na trhu nejen u nás.

Výroba probíhá zcela na území severní Itálie, ve vlastních prostorách. Díky používání robotických linek, dokonalému plánování výroby a promyšlené konstrukci strojů, jsou schopni pružně reagovat na objednávky a vývoj trhu. Dodací lhůty jsou díky tomu v rozmezí 2 – 10 týdnů, podle typu stroje. Navíc díky skladovým zásobám výrobce i společnosti P&L, může být dodání téměř ihned.

Materiály použité při výrobě jsou vysoce kvalitní s maximálním důrazem na požadovanou zátěž strojů. Dominuje zde robotická výroba, přesnost a robustní konstrukce. Díky tomu jsou stroje spolehlivé a velmi odolné. Dlouholeté zkušenosti z praxe to dokazují.

Představme si nyní podrobněji všechny 3 značky:

VF - Venieri

v nabídce této značky nalezneme kloubové nakladače v širokém sortimentu od 3,5 do 22 t hmotnosti. Nechybí ani teleskopický kloubový nakladač VF-Venieri VF 1.63 TL a VF 8.63 TL. Ostatní stroje jsou vybaveny Z kinematikou výložníku. K dispozici je široká škála požadovaného pracovního příslušenství.

Faresin Industries

zemědělské manipulátory Faresin nabízí modely s délkou výložníku od 6 do 11 metrů s nosností od 2,6 do 7 tun, jsou schopné nabídnout správné řešení pro jakýkoli druh práce. Výkon, komfort a technologie, ale také maximální přizpůsobení jsou klíčovými aspekty nabídky teleskopických manipulátorů společnosti Faresin Industries.

CSF MultiOne

multifunkční nakladače MultiOne zaujmou především svojí variabilitou, jsou možné agregace s více než 170 různými typy příslušenství. Jde o bezpečné stroje s vynikající manévrovatelností, kompaktními rozměry a nízkou hmotností. Všechny modelové řady MultiOne lze naložit na vlek za osobní automobil do 3,5t. Nakladač MultiOne je vhodný pro farmáře, stavebníky, zahrádkáře nebo kutily právě díky možnosti připojení nejrůznějších adaptérů od lopaty přes mulčovač na trávu až po míchačku na beton.

Pokud přičteme k těmto vlastnostem velice kvalitní poprodejní služby, servisní zázemí společnosti P&L, rychlou dodávkou strojů a náhradních dílů, pak logicky vychází, že není lepší volby. Pokud budete mít zájem o více informací k jakékoliv značce, kontaktujte (nás) produktového manažera manipulační techniky p. Michala Lukeše, mail: mlukes@pal.cz nebo tel.: 724 290 005.

Země živitelka 2019

Všechny 3 značky bude společnost P&L samozřejmě vystavovat na Výstavě Země živitelka v Českých Budějovicích, která se bude konat 22-27/8/2019. Volná plocha 504. Mimo jiné jsme pro zákazníky připravili ve spolupráci s výrobcem Akční nabídku na vybrané modely nakladačů značky MultiOne.

— kontakty —

P & L, spol. s r. o.

Třebíčská 74b, 594 01 Velké Meziříčí

E: mlukes@pal.cz   T: 724 290 005   WWW: http://www.pal.cz/

Autor: P&L, spol. s r.o.
Foto: P&L, spol. s r.o.

Nové

Nová generace traktorů New Holland řady T8 se zaměřuje na vyšší komfort a telemetrii

Zveřejněno 16.9. New Holland uvádí na trh novou generaci svého nejvýkonnějšího traktoru standardní koncepce, známého pod označením T8. Spolu s traktorem také přichází systém Precision Land Management Intelligence, který slibuje zákazníkům a prodejcům novou úroveň… jít na článek

John Deere ukáže elektromechanickou převodovku, která slibuje vyšší účinnost. Pomůže pohánět i nápravy cisterny

Zveřejněno 16.9. John Deere na mezinárodním zemědělském veletrhu Agritechnica 2019 představí převodovku eAutoPowr – což bude plynulá převodovka, kde je hydrostatická část nahrazena elektřinou. A právě tato převodovka by měla pomoci i při pohonu náprav u cisteren či… jít na článek

Za přemnožení hrabošů i jiných škůdců může také špatná detekce. S mapováním přitom mohou pomoci satelity

Zveřejněno 12.9. Letošní hrabošová kalamita mimo jiné poukazuje na zajímavou skutečnost. V českém zemědělství se stále nedostatečně využívají moderní technologie - a to včetně prevence přemnožení škůdců. Největší dodavatel digitalizačních systémů pro české… jít na článek