Úroková sazba od 0,49% pro traktory CASE IH a STEYR
Dnes je 1.12. – svátek slaví Iva

Mazzotti bude nadále Kvernelandu dodávat podvozky postřikovačů

Zveřejněno: 24. 3. 2020

Strategické partnerství mezi Kverneland Group a Mazzotti s.r.l. bude prodlouženo.

Samojízdný postřikovač Kverneland

„Kverneland spolupracuje s firmou Mazzotti (vlastněnou společností John Deere) již řadu let na výrobě samochodného postřikovače Kverneland iXdrive. Firma Mazzotti vyrábí podvozek a Kverneland dodává kompletní sadu iXkit. Nyní se oba výrobci dohodli na pokračování této dlouhodobé a úspěšné spolupráce. Kverneland tak nadále bude nabízet kompletní portfolio profesionálních postřikovačů – nesené postřikovače iXter, tažené postřikovače, kde dominuje nová řada iXtrack T, a samochodný postřikovač iXdrive,“ uvedla společnost Kverneland Group Czech. „Toto dlouhodobé partnerství je nezbytným prvkem pro posílení naší pozice na trhu samojízdných postřikovačů,“ řekl Patrick Verheecke ze společnosti Kverneland Group.

Samojízdný postřikovač od firmy Kverneland je nabízen i na českém trhu. Je k dostání s objemy nádrží 4000, 5000 a 6000 litrů v kombinaci s ocelovými výložníky HSS 27–40 metrů (27–30 m se dvěma a 32–40 m se třemi skládanými díly) nebo hliníkovými výložníky HSA 24–30 metrů. Kabina je prostorná, je z ní dobrý výhled a poskytuje veškerý potřebný komfort. Postřikovací technika je snadno ovladatelná z kabiny, protože iXdrive má ve standardní výbavě terminál IsoMatch Tellus s řídicí skříňkou a joystickem pro snadné a jednoduché ovládání konečkem prstu.

Výrobce postřikovačů Mazzotti vlastní americká firma John Deere od roku 2017. Mazzotti dodává podvozky i jiným výrobcům postřikovačů. Nově také může prodejní a servisní síť společnosti John Deere prodávat postřikovače Mazzotti na francouzském trhu. Postřikovače Mazzotti se v minulosti na francouzský trh nedovážely.

Autor: Milan Jedlička1)
Foto: Kverneland

1) čerpáno z materiálů Kverneland