Dnes je 1.10. – svátek slaví Igor

Nástavbový postřikovač Dammann JFP Black Edition je na prodej

Zveřejněno: 13. 1. 2020

Nástavbový postřikovač Dammann JFP Black Edition ve speciálním černém lakování je na prodej. Postřikovač byl vystaven na veletrhu Agritechnica 2019 v Hannoveru – podle toho také vypadá jeho výbava.

Nástavbový postřikovač Dammann se hodí na traktory JCB Fastrac

Kdo navštívil mezinárodní zemědělský veletrh Agritechnica 2019 v Hannoveru, mohl si všimnout nástavbového postřikovače Dammann JFP 2230 ve speciální černé edici. Byl speciálně vyroben pro účely prezentace firmy na veletrhu. Jeho rok výroby je listopad 2019 – doposud nebyl použit.

Postřikovač disponuje nádrží o objemu 2200 l. K postřikovači je nabízena ještě přídavná čelní nádrž do předního závěsu traktoru – o objemu 1500 l. Nádrž na vodu má 400 l. Pracovní šířka ramen činí 30 m, výkon čerpadla je 320 l/min a plnicí výkon pomocí injektoru je cca 600 l/min.

Čerpadlo je poháněno pomocí hydraulického výkonu traktoru (min. 80 l/min). Nechybí kompenzace sklonu s pneumatickým dvojitým válcem, automatická regulace ramen, ramena rozdělená do sekcí, hladinoměr, indukční nálevka s kruhovým proplachováním a tryskou pro čištění nádoby, míchadlo a čistící jednotka a mnoho dalšího.

Autor: Milan Jedlička1)
Foto: Dammann

1) čerpáno z materiálů Dammann

Tématické tagy