Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 23.7. – svátek slaví Libor

Nová éra připojení s Case IH: Bezplatná konektivita po celou dobu životnosti vašich strojů!

Zveřejněno: 12. 6. 2024

Značka Case IH představujeme inovaci, která uživatelům telematiky AFS Connect zásadně zjednoduší práci.

Case IH Connectivity Included

Ve společnosti Case IH se snažíme neustále zlepšovat naše technologie tak, abychom zjednodušovali zemědělcům jejich práci a zároveň maximálně šetřili jejich náklady. Proto značka Case IH přichází s novou službou Connectivity Included, která přináší připojení bez předplatného a aktivace. Tato funkce bude dostupná od 26. června 2024 a znamená skutečnou revoluci v tom, jakým způsobem budete moci využívat naše stroje a nejnovější technologie. Díky této službě můžete pracovat se stroji CASE IH bez omezení a zbytečných výdajů.

Co vám přináší Connectivity Included?

  • Snížení nákladů: S funkcí Connectivity Included získáte přístup k datům v reálném čase po celou dobu životnosti vašeho modemu – a to zcela zdarma.

  • Jednoduchost: Jakmile zakoupíte stroj, máte všechny jeho dostupné technologie ZDARMA. Není třeba cokoli platit, starat se o platnost licencí nebo o obnovu předplatného.

  • Efektivita: S bezplatným přístupem k agronomickým a strojovým datům můžete lépe plánovat a optimalizovat své operace. S neomezeným přístupem ke všem potřebným datům, pro Vás bude mnohem snadnější dodržovat veškerá legislativními nařízení. Jednoduše už Vás nic nezastaví.

Značka CASE IH představujeme inovaci, která uživatelům telematiky AFS Connect zásadně zjednoduší práci.
Značka CASE IH představujeme inovaci, která uživatelům telematiky AFS Connect zásadně zjednoduší práci.

Před a po: Jak se změnila situace?

Před zavedením Connectivity Included:

  • Zákazník zakoupil vybavení pro telematiku (PCM, PCMF nebo CM100/110) na trhu s náhradními díly nebo si objednal stroj s tovární výbavou mohl využívat 5 let připojení ZDARMA. Po uplynutí 5 let musel zákazník zakoupit novou licenci pro připojení

Po zavedení Connectivity Included:

  • Zákazník zakoupí vybavení pro telematiku (PCM, PCMF nebo CM100/110) na trhu s náhradními díly nebo si objedná stroj s tovární výbavou a připojení je automaticky zahrnuto v ceně po celou dobu životnosti hardwaru.

  • Pro zákazníky, kteří nepřijali EULA a chtějí mít připojení zahrnuté, je třeba přijmout EULA před 26. červnem 2024. Pokud byly podmínky EULA ukončeny nebo předplatné vypršelo, stačí přijmout nové podmínky nebo získat nové předplatné.

Connectivity Included je příležitost pro všechny, kteří dosud telematiku nevyužívali.
Connectivity Included je příležitost pro všechny, kteří dosud telematiku nevyužívali.

Nová služba je příležitostí pro každého zemědělce

Díky službě Connectivity Included jsou nyní precizní technologie přístupné opravdu každému. Je to skvělá příležitost pro všechny, kteří dosud telematiku nevyužívali, aby začali těžit z moderních technologií, které značka Case IH přináší. Společně můžeme dosáhnout nových úspěchů v zemědělství. Připojte se k nám na této cestě a využijte nové funkce Connectivity Included pro efektivnější a úspěšnější práci na poli.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte kontaktovat svého zástupce Case IH. Jsme tu, abychom vám pomohli využít všechny výhody, které naše technologie nabízí.