Stačí si vybrat: Nabídka skladových strojů CASE IH
Dnes je 10.12. – svátek slaví Julie

Články, aktuality a videa o technice CASE IH

Značka CASE IH je jedním z hlavních lídrů na trhu se zemědělskou technikou již od roku 1842. Od tohoto roku se zabýváme výrobou a vývojem vysoce výkonných a profesionálních zemědělských strojů. Mezi tyto stroje patří především traktory o širokém rozsahu výkonu. Od kompaktních traktorů s výkonem od 50 koní až po profesionální sériově nejsilnější vyráběné traktory na světě s výkonem dosahujícím 692 koní, sklízecí mlátičky Axial-Flow s axiálním způsobem výmlatu, lisy na kulaté a hranaté balíky a v neposlední řadě portfolio strojů zahrnuje také manipulátory.

Téma „Case IH“ – třídění:

Case IH Puma 260 CVXDrive: Přijíždí nejvýkonnější a technologicky nejvyspělejší Puma v historii

(14.11.2022) Na veletrhu SIMA 2022 proběhla předpremiéra nového traktoru Case IH Puma 260 CVXDrive. Jde o nejvýkonnější model řady Puma. Taktor Case IH Puma, která poskytuje optimální kombinaci spolehlivosti, výkonu a hospodárnosti, se od svého uvedení na trh v roce…

Poprvé v Česku: Co přináší nová generace speciálního traktoru Case IH Quantum?

(28.10.2022) Ve VINAŘSTVÍ OBELISK ve Valticích na jižní Moravě proběhla česká premiéra nové generace speciálních traktorů Case IH Quantum, která zahrnuje nejmenší modely traktorů této značky Vinařům byl ve spolupráci firem AGRI CS a HM Hodonín představen…

Co přináší nový dotykový monitor pro traktory Case IH Maxxum a Case IH Puma?

(21.10.2022) Traktory Case IH Maxxum a Case IH Puma (150 – 175 koní) dostaly nový 12palcový dotykový monitor. Díky tomu je ovládání traktorů Case IH ještě pohodlnější. Kromě rychlejšího hardwaru a větší paměti nabízejí monitory vyšší rozlišení obrazovky, antireflexní…

Milan Šelmeci sází na stroje Case IH a Krone od BV-Techniky

(30.9.2022) Milan Šelmeci je poskytovatelem zemědělských služeb. Jak sám říká, od prodejce zemědělských strojů vyžaduje způsobilost rychle řešit jak potenciální opravy, tak urgentní poptávku po náhradních dílech. Těmto nárokům již dlouhá léta vyhovuje společnost BV…

Dva nové traktory v modelové řadě Case IH Farmall A

(21.9.2022) Case IH rozšiřuje řadu traktorů Case IH Farmall A o dva nové modely Case IH Farmall 90 A o výkonu 90 koní a Case IH Farmall 100 A o výkonu 100 koní. Řada Case IH Farmall zahrnuje modely o výkonu od 55 do 120 koní.

Case IH Axial-Flow 6150 jsem si nadělil k padesátinám

(15.9.2022) Technologii Case IH Axial-Flow si vybral pan Vilímovský již před 17 lety kvůli způsobu zpracování slámy. Letos si chtěl udělat radost novým kombajnem a ani ho nenapadlo měnit značku.

První autonomní rozmetadlo Case IH Trident v zemědělství

(2.9.2022) Case IH a Raven Industries představují první autonomní rozmetadlo Case IH Trident 5550 s technologií Raven Autonomy v zemědělství.

Na Farmě Tvarůžka mají při výběru kvalitní zemědělské techniky díky BV-Technice jasno

(4.7.2022) Farma Tvarůžka je vybavena moderní zemědělskou technikou, kterou na farmu již 25 let dodává společnost BV-Technika. S traktory Case IH zde nejčastěji agregují techniku pro sklizeň pícnin značky Krone.

TürkTraktör vyrobil miliontý traktor

(2.6.2022) Turecký výrobce dosáhl milníku jednoho milionu traktorů. TürkTraktör, společný podnik společností Koç Holding a CNH Industrial, vyrábí traktory pro značky New Holland, Case IH a Steyr. Miliontý kus, který opustil výrobní linku, byl New Holland TR5.110.

← Zpět
  ...