Výprodej předváděcích teleskopických manipulátorů Bobcat
Dnes je 28.11. – svátek slaví René

Nový univerzální kompaktor Kuhn

Aktualizováno: 8. 12. 2016

Nové kompaktory KUHN s označením PROLANDER 6000 A 7500 dále doplňují již tak hodně široký sortiment této vedoucí značky zemědělské techniky na trhu. Jedná se o univerzální stroje, které jsou vhodné k mělkému zpracování půdy po podmítce, ke zpracování hrubé brázdy či k finální přípravě půdy před setím.

Kuhn
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google News

Jejich vysokou univerzálnost umožňují pérové radličky s profilem 70 x 12 mm, které lze osadit buď úzkými dláty o šířce 60 mm nebo širokou srdcovou radličkou o šířce 180 mm. Ke srovnání terénu lze použít nastavitelnou smykovou lištu, která rovná zeminu před radličkami.

Tři zásadní výhody modelu PROLANDER:

1) Optimální průchodnost terénu při podmítce a předseťové přípravě.

Díky 5 řadám radliček s roztečí 15,5 cm nabízí model PROLANDER největší průchodnost materiálu na trhu. To umožňuje spolehlivé zpracování půdy po celé šířce pracovního záběru bez ucpávání i při větším množství rostlinných zbytků. Tento stroj se samozřejmě hodí i na konvenční zpracování půdy.

2) Rychlé přizpůsobení různým pracovním podmínkám

Model PROLANDER je jedním z malá kompaktorů na trhu, který nabízí plynulé nastavení pracovní hloubky hydraulicky z kabiny traktoru. To přináší vysoký pracovní komfort, úsporu času a vyšší efektivitu.

3) Nabídka válců i pro náročné uživatele

- Dvojitý válec s U profilem o průměru 600 mm nabízí univerzální řešení. Mezera 12,9 cm mezi jednotlivými kotouči nabízí efektivní zkonsolidování půdy. Tento válec se vyznačuje samočistícím efektem a není náchylný k ucpání.

Dvojitý trubkový válec (400/320 mm) s ozubenými lištami docílí v kombinaci se zavlačovačem optimálního drobení v těžkých půdách a tím i optimální předseťové přípravy.

Autor: Milan Jedlička
Foto: Kuhn