Oslavte s námi 75 let secích strojů AMAZONE
Dnes je 15.7. – svátek slaví Jindřich

Traktory na letišti, poli nebo silnici, Zetor představuje nové kalendáře pro rok 2021

Zveřejněno: 22. 10. 2020

Vydání kalendáře společnosti ZETOR TRACTORS a.s. je již tradičně očekávanou událostí podzimu. Zákazníci i příznivci značky ví, že se pro příští rok mohou těšit na dvě varianty. První z nich je produktová verze, která přináší průřez současného modelového portfolia traktorů Zetor. Limitovaná edice letos přináší novou neotřelou koncepci. Vznikla ve spolupráci s předními průmyslovými značkami spjatými s českým prostředím. Je ve znamení 75. výročí.

Jeden ze snímků z limitované edice - traktor Zetor a letadlo z produkce AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

Profesionálně pojatý koncept fotografií ikonických modelů traktorů Zetor rozhodně budí zájem. „Ústředním motivem této limitované edice kalendáře je myšlenka, že historii tvoříme společně. Vystihuje dlouhou historii značky Zetor, která stála a stojí v popředí českého průmyslu. Zároveň také ale vyzdvihuje úlohu, kterou naše traktory mají, ať už ve vztahu k obchodním partnerům nebo našim zákazníkům,“ říká Petr Konštacký, ředitel Úseku prodeje a marketingu ZETOR TRACTORS a.s. Kalendáře z limitované edice zachycují na čtyřech stranách traktory, mezi kterými nechybí historicky první model Zetor 25 nebo současný model Zetor Forterra HSX 140. Spolu s nimi koncepci dotváří stroje značek neodmyslitelně spojené s českou průmyslovou výrobou: ŠKODA TRANSPORTATION a.s., TATRA TRUCKS a.s., AERO Vodochody AEROSPACE a.s. a Aircraft Industries, a.s.

Produktový kalendář nabízí ke zhlédnutí na dvanácti stranách aktuální produktové portfolio traktorů v novém designovém provedení Zetor by Pininfarina. Tematicky je zaměřený na jarní a letní polní práce a údržbu ploch. Záběry jsou pořízeny v reálném prostředí.

„Jsme velmi hrdí na to, že značka Zetor vstupuje již do 75. roku své existence. Je neuvěřitelné, jaké historické milníky naše traktory za tu dobu míjely. Ve všech obdobích, horších i lepších, bylo pro nás vždy na prvním místě přání, aby traktor maximálně vyšel vstříc potřebám zákazníků. Jen díky nim jsme tu a můžeme dál společně tvořit historii,“ říká Marián Lipovský, výkonný ředitel ZETOR TRACTORS a.s.

Kalendáře budou dostupné od konce října v dealerské síti ZETOR TRACTORS a.s. či v Zetor Gallery, která se nachází přímo v brněnském areálu firmy. V České republice si je lze objednat i na oficiálním e-shopu Zetor.