SUKOV - moderní a kvalitní zemědělská technika
Dnes je 3.8. – svátek slaví Miluše

McCormick X7.670 Power Plus

Zveřejněno: 24.05.2018

Podnik služeb Jasno Jasenná Zlín zakoupil nový traktor McCormick X7.670 Power Plus. Zachytili jsme ho při prvních motohodinách ve vakovači. Traktor bude určen převážně pro tuto činnost.

McCormick X7.670 Power Plus s vakovačem.

Řada X7.6 zahrnuje modely o výkonu 165 až 185 koní. Traktory jsou osazeny motory FPT. Systém POWER PLUS zajišťuje zvýšení točivého momentu při specifických podmínkách, například při práci s vývodovým hřídelem nebo při použití traktoru v dopravě, až o 10 %.

„Pro traktory McCormick X7 je k dispozici zcela nová převodovka PRO DRIVE se 24 převodovými stupni vpřed i vzad. Tato převodovka se skládá z 6 skupin a 4 stupňů řazených pod zatížením. Jak řazení mezi skupinami, tak i reverzace je realizována elektrohydraulicky. Převodovka je ovládaná elektronicky pomocí tlačítek umístěných na multifunkční loketní opěrce. Při režimu AUTOSHIFT dochází k výběru toho správného převodového stupně zcela automaticky a to dle aktuálního zatížení motoru a pojezdové rychlosti traktoru pro maximální jízdní komfort a produktivitu prováděných prací. Na přání lze převodovku vybavit plazivými rychlostmi se 40 převodovými stupni vpřed i vzad,“ informuje český importér Moreau Agri.

Zadní vývodový hřídel je ovládaný elektrohydraulicky s výměnou 6 nebo 21 drážkovou koncovkou a rychlostmi 540/540E/1000/1000 min-1. Elektronické ovládání se stará o hladké zapínání vývodového hřídele při práci s různými druhy pracovního nářadí a příslušenství. Kabina poskytuje pohodlí, obsluha oceňuje velmi výkonnou klimatizaci. Přední náprava může být jak pevná, tak odpružená.

Autor fotografií/videa: Milan Jedlička

Tématické tagy