AGROMEX - Prodej a servis zemědělských strojů a zahradní techniky.
Dnes je 27.9. – svátek slaví Jonáš

Podívejte se, co všechno nabízí traktor Kioti PX1153

Zveřejněno: 01.08.2021

Traktor Kioti PX1153 se čtyřválcovým motorem o výkonu 110 koní je určený pro zemědělské, komunální a lesní využití. Traktor jsme si prohlédli ve Velkém Meziříčí na středisku firmy P & L, spol. s r.o., která tyto stroje dováží do ČR.

Traktor Kioti PX1153

Řada PX je kombinací moderního designu a robustní funkčnosti v jednoho silného pomocníka. Nově navržené světlomety umožňují obsluze vidět a bezpečně pracovat i za snížené viditelnosti. Jednodílná kapota umožňuje jednoduchý přístup ke komponentům pro kontrolu a údržbu. Stěrač předního okna byl umístěn níže, aby nenarušoval výhled obsluze. Díky externímu ovládání TBZ je montáž zařízení do zadních ramen rychlá a jednoduchá. Řada PX má ve standardu dva hydraulické okruhy pro připojení široké škály zařízení a příslušenství. Řada PX nabízí volitelně 3. hydraulický okruh. Palivová nádrž o objemu 130 litrů + 20 litrů pro AdBlue poskytuje větší produktivitu bez nutnosti častého doplňování paliva. Široké prodloužené blatníky ve dvojbarevném provedení chrání traktor v těžkém terénu před prachem, blátem a vodou, které mohou způsobit poškození nebo poruchu.

Traktory řady PX mají dva externí hydraulické válce TBZ, což navyšuje sílu zdvihu až na 3630 kg (61 cm od oka ramene).

Standardní deluxe kabina řady PX je vybavena LCD palubní deskou, Bluetooth/MP3 přehrávačem, klimatizací/topením a vzduchem odpruženou sedačkou. Obsluha může kontrolovat a monitorovat hodnoty týkající se několika provozních informací jako je rychlost, spotřeba paliva, režim Eco a jiné. Hodnoty jsou zaznamenány v LCD přístrojové desce.

Power Shuttle umožňuje jednoduchou změnu pohybu vpřed a vzad a redukuje tak únavu obsluhy. Poskytuje plynulý rozjezd a obsluha nemusí stále používat pedál spojky během intenzivní práce s čelním nakladačem nebo při standardní změně rychlosti. Ruční spojka umožňuje obsluze změnu rychlostních stupňů bez použití pedálu spojky. Funkce rozsahu Hi-Low pod zatížením zajišťuje vždy ten správný rychlostní stupeň bez ohledu, zda potřebujete jet rychle, pomalu nebo jakkoli přesně.

Vzduchem odpružená sedačka poskytuje obsluze komfortní jízdu i při dlouhém provozu či jakékoli činnosti.

Traktor Kioti PX1153 je určený pro zemědělské, komunální, lesní využití.

Autor příspěvku: redakce Agroportal24h.cz
Autor fotografií/videa: Jiří Hejhálek

Tématické tagy