Stačí si vybrat: Nabídka skladových strojů CASE IH
Dnes je 6.12. – svátek slaví Mikuláš

Tento dálkově ovládaný nosič se uplatní v každém ročním období

Zveřejněno: 02.01.2018

Rádiem řízený nosič nářadí MDB se převážně využívá při mulčování na strmých svazích. V zimním období se málokdy provádí mulčování, a tak by se zdálo, že tento nosič má přes zimu „volno“, ale není tomu tak. Existuje celá řada dalších činností, kde se může uplatnit i v zimě.

Rádiem řízený nosič nářadí MDB

Díky jedinečnému rychloupínacímu adaptéru QUICK-RELEASE lze pracovní nástroje snadno vyměnit za velmi krátkou dobu, čímž je MDB multifunkční nosič nástrojů.

Pro zimní údržbu v nepřístupných nebo úzkých oblastech jsou pro nosič k dispozici sněhové frézy či pluhy různých velikostí. Nosič nářadí tedy nalezne využití v moderních lyžařských oblastech či zábavních parcích.

Dalšího uplatnění nalezne v lesnictví při zpracování pařezů na extrémním svahu. Vybaven může být frézou nebo navijákem Rotter pro přibližování dřeva a kácení.

Veškeré funkce lze pohodlně ovládat pomocí proporcionálního dálkového ovladače s 4pásmovým joystickem, který zanechává obsluhu mimo nebezpečné zóny během všech činností. Dieselové motory s vysokým točivým momentem s patentovaným trvalým mazáním v kombinaci s hydraulikou HIGH-POWER zajišťují konzistentní a spolehlivý výkon ve všech polohách.

Autor fotografií/videa: MDB

Tématické tagy