TECNOMA - Ultimátní přesnost postřiku
Dnes je 23.10. – svátek slaví Teodor

Články, aktuality a videa o technice Steyr

Hromadná produkce traktorů značky STEYR začala v roce 1947. Od tohoto období se STEYR stal vůdcem na rakouském trhu traktorů a značně ovlivnil místní zemědělství. Pro export je určeno kolem šedesáti procent produkce. Mezi hlavní zahraniční trhy, se kterými se obchoduje, patří Německo, Švýcarsko, Itálie, Francie a státy Beneluxu. Všech patnáct různých modelů traktorů značky STEYR se vyrábí v St. Valentinu. Oblast St. Valentinu je evropským výrobních centrem pro výrobkové řady traktorů od 55 do 300 koní. STEYR je součástí koncernu CNH Industrial.

Téma „Steyr“ – třídění:

Nová telematika pro traktory STEYR poskytne data o stroji i farmě

(20.7.2021) Zaznamenávání dat z provozu traktoru, dostupnost dat z farmy a sledování polohy v reálném čase. To jsou jen některé funkce, které nabízí nová telematika S-Fleet a speciální internetový portál mySTEYR pro majitele traktorů STEYR.

První prodaný Steyr Impuls CVT zamířil do Libhošti. Zapojí se do těžkých polních prací

(16.7.2021) Nová řada traktorů Steyr Impuls CVT obsahuje tři modely: 6150 Impuls CVT, 6165 Impuls CVT a 6175 Impuls CVT. První prodaným traktorem v České republice se stal 6165 Impuls CVT se šestiválcovým motorem o jmenovitém výkonu 165 koní. Koupil si jej zemědělec…

Steyr Demo Tour v roce 2020

(30.12.2020) Napříč republikou letos proběhla akce Steyr Demo Tour. Začalo se na Moravě u obce Ivaň a pokračovalo do zázemí autorizovaného střediska Steyr v Kaznějově. V rámci Demo Tour byly představeny novinky z rodiny Steyr. Akce se konala i na Slovensku.

První traktor STEYR 4130 Expert CVT v Česku. Pro farmáře je stěžejní jeho manévrovatelnost a komfort

(1.12.2020) Prémiový traktor STEYR Expert CVT rakouské produkce dokáže nabídnout prvky výbavy jako třeba plynulou převodovku a ovládání různých funkcí přes loketní opěrku a joystick, které jsou obvyklé spíše u výkonnějších modelových řad traktorů. Na rodinné farmě…

Rekordní dodávka: Nové traktory Steyr míří do maďarských autoškol a výcvikových středisek

(17.9.2020) 24 traktorů do 18 škol a odborných školicích středisek, bude použito pro získání řidičských oprávnění, pro úkoly v terénu a pro školení. Předání proběhlo na speciální akci za účasti ministra zemědělství v zemědělské technické škole Csapó Dániel.

Kabina traktorů Steyr chrání posádku více než kdy jindy, k dispozici je nový filtrační systém

(28.8.2020) Steyr začal nabízet pro své modelové řady traktorů certifikovaný filtrační systém, který ochrání posádku traktoru před vnějšími škodlivými látkami. Filtračním systémem je možné dovybavit i starší traktory Steyr.

Steyr slaví 20 let plynulé převodovky CVT

(7.8.2020) Steyr nabízí plynulou převodovku - Continuously Variable Transmission (CVT) k traktorům o výkonu od 100 do 300 koní. Poprvé tento typ převodovky firma nabídla před 20 lety.

Traktor budoucnosti Steyr Konzept vyhrál cenu 2020 MUSE Design Award, porazil 3820 účastníků

(10.5.2020) Rakouský výrobce Steyr byl oceněn za koncept traktoru Steyr Konzept – jedná se komplexní projektovou studii o tom, jak by mohla vypadat příští generace traktorů.

Virtuální realita přichází také do zemědělství

(17.4.2020) Každý den nám ulehčují práci moderní technologie. Navádějí nás správným směrem, starají se o naši bezpečnost, ale také nám pomáhají přiblížit věci, které ještě neexistují, nebo jsou prostorově velmi daleko. Již není hudbou budoucnosti, že si svoji kuchyň…

← Zpět