Úroková sazba od 0,49% pro traktory CASE IH a STEYR
Dnes je 1.12. – svátek slaví Iva

AGRI CS má jasný cíl – být leader v oblasti agrotechnologií

Zveřejněno: 26. 9. 2023

Zákazníkům přinášíme nejen stroje, ale snažíme se také řešit jejich potřeby a výzvy související s agropodnikáním. S touto myšlenkou volíme i vhodnou zemědělskou techniku a agrotechnologie, které zákazníkovi pomáhají! V tomto roce je nám ctí udělat další významný krok k naplnění tohoto cíle a představit rozšíření našeho portfolia o prestižního výrobce strojů nejen na zpracování půdy a setí, ale také velkého průkopníka „farmaření budoucnosti“, firmu SKY-AGRICULTURE.

AGRI CS rozšiřuje své portfolio o prestižního výrobce strojů nejen na zpracování půdy a setí, ale také velkého průkopníka, firmu SKY – AGRICULTURE.

V posledních letech jsou nejen v regionu střední Evropy, více než kdy dříve, stále intenzivnější projevy klimatických změn. Zemědělskou prvovýrobu však ovlivňuje řada dalších vstupů. Úspěšný zemědělec by dnes měl být dobrým ekonomem, zkušeným agronomem, měl by ovládat legislativu, dotace, rozumět stále sílící rezistenci plevelů, půdní struktuře a musí chtě nechtě reagovat na výkyvy počasí. Na zemědělce je toho opravdu hodně.

I proto tým spolupracovníků AGRI CS již více než 14 let aktivně pomáhá zemědělcům a dodává stroje a technologie spořící vláhu, prokazatelně snižující provozní náklady i nároky na lidskou práci. A nejen, že dokážeme spořit, naše porosty lépe zvládají stresy a patří k nejlepším v regionech. Dosud jsme se zaměřovali téměř výhradně na technologie zakládání porostů řepky olejky, obilovin a například luskovin metodou Strip-Till. Dodavatelem pro Strip-Till je zkušený anglický výrobce SUMO a my věříme, že dodáváme v tomto segmentu na naše trhy to nejlepší.

Vnímáme však neustálý vývoj prostředí i požadavky trhu, sledujeme i v okolních zemích farmy užívající regenerativní zemědělství, a proto jsme usilovně pracovali na synergickém doplnění portfolia o další stroje a technologie, které budou sofistikovaně pracovat pro potřeby zemědělců, pro efektivní výživu kulturních plodin, a to chytrým zakládáním porostů jak klasicky, tak zejména technologií No-Till.

Mezi základní oblasti, ve kterých se budete se SKY-AGRICULTURE setkávat patří efektivní zpracování půdy, setí a chytré hnojení.
Mezi základní oblasti, ve kterých se budete se SKY-AGRICULTURE setkávat patří efektivní zpracování půdy, setí a chytré hnojení.

Je mi potěšením vám sdělit, že se naše společnost AGRI CS, která je součástí AGROTEC GROUP, posouvá své služby českým a slovenským zemědělcům i podnikům služeb o úroveň výš. Od 1. ledna 2024 se AGRI CS stává partnerem a autorizovaným dovozcem SKY-AGRICULTURE. Nová značka SKY-AGRICULTURE pojme pod jeden brand původní francouzské značky SULKY, SKY a PROLOG, které již řadu let patří do skupiny Burel, avšak dosud byly na různé trhy dodávány odlišnými dodavatelskými kanály. SKY-AGRICULTURE staví na ohromných zkušenostech výroby zemědělských strojů již od roku 1936. Disponuje vlastním vývojovým centrem, farmou využívající postupy regenerativního zemědělství a ohromnými investicemi do strojů a technologií, které pod značkou SKY-AGRICULTURE pomáhají zemědělcům tvořit moderní budoucnost.

Mezi základní oblasti, ve kterých se budete se SKY-AGRICULTURE setkávat patří efektivní zpracování půdy, setí a chytré hnojení. Všechny novinky v novém designu SKY-AGRICULTURE vám rádi představíme na listopadovém veletrhu Agritechnica 2023 v Hannoveru.

Synergickým spojením zkušeností našich týmů, široké distribuční a servisní síti a kvality produktů věříme, že se AGRI CS a AGROTEC GROUP stanou leadry v dodávce moderních agrotechnologií.