Dnes je 22.10. – svátek slaví Sabina

AGROAD na veletrhu AGROSHOW Bednary prezentoval sortiment náhradních dílů

Zveřejněno: 9. 10. 2019

Na největším veletrhu pod širým nebem v Evropě vystavovala společnost AGROAD z Kuřimi. Byla to jejich první zahraniční výstava a jistě ne poslední. Na stánku byla k vidění spousta zajímavých dílů na traktory ZETOR 25, Super 50 a další domácí modely, ale také na stroje URSUS, John Deere, Fendt a mnoho dalších. Nabídka společnosti AGROAD je opravdu široká. V jejich sortimentu najdete i díly na malotraktory, nákladní vozy TATRA, MAN, DAF, Iveco a mnoho dalšího sortimentu. Navštívit tento stánek stálo určitě za to.

Společnost AGROAD na polské výstavě AGROSHOW

V Bednarech představil AGROAD několik zahraničních značek náhradních dílů, které úspěšně distribuuje. Jedná se například o MAHLE, SCHAEFFLER a ZETRA.

AGROAD je výhradním distributorem značky ZETRA pro ČR, SR a PL. Jde o evropskou značku kvalitních náhradních dílů na traktory a nákladní vozy různých typů. Přináší zákazníkům vysoce kvalitní, spolehlivé a prověřené náhradní díly na zemědělskou techniku nebo nákladní vozy. Největší výhodou produktů ZETRA je jejich dlouhá životnost a kvalita, proto jsou tyto díly spolehlivé i v náročných podmínkách. Na stánku jsme viděli například sady vložených válců. ZETRA nabízí jejich kvalitní verze, a to v kompletních sadách, které jsou prověřeny a splňují požadavky na jakost a životnost originálního náhradního dílu. Dalšími produkty, jež jsme si mohli prohlédnout, byla vodní čerpadla, sady těsnění, značkový motorový olej a další produkty.

U kompletních sad vložených válců ZETRA nás zaujalo, že jsou dodávány v rozměrech 95 mm, 100 mm, 102 mm a 110 mm. Jsou určeny pro všechny nejoblíbenější traktory ZETOR včetně UŘ I.-III., ale také starší modely jako jsou ZETOR 25 nebo SUPER 50.

Všechny sady vložených válců ZETRA jsou vyráběny dle nejvyšších standardů kvality a navrženy tak, aby vyhověly výkonnostním specifikacím originálních náhradních dílů. Veškeré modely sad prošly komplexním a dlouhodobým zkušebním programem a vždy jsou před expedicí prohlédnuty a zkontrolovány.

Značka ZETRA uvádí sady vložených válců na trh proto, neboť je to kritická a často vyměňovaná součást motoru traktoru. ZETRA tak poskytuje jistotu kvalitního, prověřeného a v neposlední řadě spolehlivého náhradního dílu. Nejčastější příčinou způsobující zvýšené opotřebení vložených válců je často přerušovaný chod motoru nebo jeho vytáčení do vysokých otáček hned po startu. Sady vložených válců ZETRA vám přináší spolehlivé a cenově dostupné řešení pro váš traktor.

Přečtěte si také

— kontakty —

AGROAD, s.r.o.

Blanenská 1338/97, 664 34 Kuřim

E: agroad@agroad.cz   T: +420 541 264 970   WWW: https://www.agroad.com/cs/

Autor: Milan Jedlička
Foto: AGROAD

Tématické tagy

Nové

Úspornější převodovka a více výkonu v traktorech Massey Ferguson 6700 S

Zveřejněno 22.10. Massey Ferguson představí novou generaci modelové řady traktorů MF 6700 S na mezinárodním zemědělském veletrhu Agritechnica 2019 v Hannoveru. Pět nových modelů poskytne vyšší maximální výkon od 135 koní do 180 koní. jít na článek

Přepracované sklízecí mlátičky Case IH řady Axial-Flow 250 a 150

Zveřejněno 22.10. Modelová řada sklízecích mlátiček Case IH Axial-Flow 150 a 250 přichází do nové sezóny s četnými vylepšeními v oblasti plnění emisní normy, kolového, pásového podvozku a sklizňových adaptérů. jít na článek

Nová generace taženého diskového podmítače Horsch Joker RT poskytne větší přizpůsobení

Zveřejněno 21.10. Nový Horsch Joker RT je podle výrobce optimálním řešením v oblasti tažených diskových podmítačů, vhodný je pro všechny trhy a podmínky. Nová generace přichází s novým designem, který poskytne extrémní flexibilitu. Podmítač bude k dispozici s… jít na článek