Limitovaná nabídka Tecnoma Tecnis 3100
Dnes je 26.1. – svátek slaví Zora

Drsný pickup FAT TRUCK projede, co žádné jiné auto. Po silnici, vodě i poli přepraví nářadí na místo určení

Zveřejněno: 12. 11. 2021

FAT TRUCK je schopen jet rychlostí až 25 km/h, jezdit po vodě rychlostí 3 km/h a zdolávat prudké blátivé kopce až do 75 % stoupání.

FAT TRUCK bude využíván v komunálních službách jako nový typ vozidla usnadňující práci na těžko přístupných pracovištích.

Společnost Zeal Motor Inc, výrobce modelu FAT TRUCK, oznámila oficiální zahájení výroby nové verze vozidla FAT TRUCK 2.8P. Výrobce jej označuje jako pickup. Model 2.8P byl navržen jako odpověď na specifickou potřebu trhu přepravovat materiál a nářadí v hůře dostupných oblastech. Výrobce tak přichází s obojživelným vozidlem, které je schopné přepravovat materiál a nářadí i v drsných podmínkách. Posádka vozidla je od nákladního prostoru oddělena.

FAT TRUCK bude využíván v komunálních službách jako nový typ vozidla usnadňující práci na těžko přístupných pracovištích. K dispozici bude také široká škála příslušenství. Jde zejména o přívěsné vozíky, postřikovače (pro hubení plevele), nádrž na vodu, souprava s hasicí pěnou a malý servisní jeřáb.

Speciální pneumatiky dovolují FAT TRUCKU pohyb po vodě.
Speciální pneumatiky dovolují FAT TRUCKU pohyb po vodě.

S užitečným zatížením 1 000 kg a obojživelnými schopnostmi odpovídá FAT TRUCK 2.8P potřebám specifického trhu. Vozidlo je k dispozici ve dvou verzích, které vyhovují specifickým potřebám zákazníků: s otevřenou kabinou nebo s uzavřenou kabinou.

Mít vozidlo schopné jet rychlostí až 40 km/h, jezdit po vodě rychlostí 3 km/h a zdolávat strmé bahnité kopce až do 75 % stoupání se všemi bezpečnostními požadavky, to jsou některé nezanedbatelné výhody, které může poskytnout pouze FAT TRUCK. Obut je do velkých pneumatik, díky kterým se může pohybovat na téměř jakémkoliv povrchu.

Autor: Milan Jedlička
Foto: Zeal Motor Inc

Tématické tagy