Early bird - Sleva 10 % na Axial-Flow kombajn do 30. 11. 2021
Dnes je 24.10. – svátek slaví Nina

Holmer na Agritechnice vystaví jubilejní 4000. sklízeč cukrové řepy

Zveřejněno: 29. 10. 2019

Holmer dosáhl historického milníku - vyrobil vyorávač cukrové řepy s číslem 4000. Jedná se konkrétně o model Terra Dos T4-40. Typická červená barva byla nahrazena bílou!

Holmer Terra Dos T4-40

Charakteristikou vyorávače cukrové řepy Terra Dos T4-40 jsou přímo poháněné nápravy s velmi účinnými axiálními hydromotory a regulovaným předstihem – pro trakci a šetrný přístup k pneumatikám, motor Mercedes-Benz 460 kW (626 k), široké pásy dopravníku, výložníku a prosévacích pásů, příčná a podélná škrabáková podlaha či systém Holmer Smart Drive pro komfortní jízdu.

U Terra Dos T4-40 ozubená spojka s volnoběhem chrání řepu a snižuje opotřebení a spotřebu. Při tom je trvale zajištěno optimální rozložení hmotnosti na všechny nápravy prostřednictvím senzorů v zásobníku, hydraulice, podvozku a systému svahové opěry. Přes prodloužený vynášecí pás může být cukrovka pohodlně překládána v průběhu jízdy na doprovodné vozidlo nebo jednoduchým způsobem ukládána na široké skládky. Automaticky spínané příčné a podélné škrabákové podlahy zajistí vyprázdnění zásobníku za méně než 40 resp. 50 sekund.

Jubilejní kus a inovovaný čistič cukrové řepy Terra Felis 3 bude vystaven na zemědělském veletrhu Agritechnica 2019 v Hannoveru.

Autor: Holmer
Foto: Holmer