Iveco Traktor
Dnes je 29.1. – svátek slaví Zdislava

Základní informace o veletrhu AGRITECHNICA 2019, který přinese spoustu novinek

Zveřejněno: 10. 9. 2019

Veletrh AGRITECHNICA 2019, který se bude konat v německém Hannoveru od 10. do 16. listopadu, poskytne zemědělcům ideální příležitost objevit nejnovější trendy a technologie související s jejich obchodem. Největší výstava strojů na rostlinnou výrobu na světě nabízí všem, kteří se zabývají zemědělstvím, kompletní přehled o nejnovějších technických řešeních dostupných pro toto odvětví.

AGRITECHNICA 2019

Kromě navštívení jednotlivých firem a seznámení se s novinkami, které se budou představovat na veletrhu budou mít návštěvníci možnost zúčastnit se i přednášek, seminářů a dozvědět se další informace ohledně novinek týkajících se oboru zemědělství a zemědělské techniky.

Za zmínku určitě stojí navštívit i pavilon 32, kde se fanouškům počítačových her představí Farming Simulator. Oč přesně jde?

Liga zemědělských simulátorů - Žít na AGRITECHNICA 2019

Obrovský populární eSports trvá do konání veletrhu AGRITECHNICA. Fanoušci počítačové hry „Farming Simulator“ budou žít na scéně na výstavišti (Pavilion 32), protože hráči budou soutěžit o body o vstup do finále „Farming Simulator League“ (FSL) v roce 2020.

„Farming Simulator“, vyvinutý švýcarskou společností Giants Software, je jednou z nejpopulárnějších počítačových her na světě a má nadšené hráče nejen ze světa zemědělství.

Akce a vzrušení v pavilonu P 32

Akce a vzrušení jsou zaručeny - během turnaje Farming Simulator League na AGRITECHNICA 2019. Po dobu 7 dnů bude v jedné z nejžhavějších her na scéně eSports bojovat asi 150 týmů o vítězství. V letošním roce je celý pavilon P32 věnován této události, takže je zde dostatek prostoru pro velké publikum. Fanoušci farmářského simulátoru z celého světa budou mít možnost sledovat a fandit nejlepším týmům FSL při sledování fondu cen 12 000 EUR.

Redakce Agroportal24h se na tento veletrh už nyní moc těší a pro ty z Vás, kteří nemají možnost se na něj jet podívat, nemusíte být zklamáni, protože pro čtenáře připravíme aktuální fotky přímo z místa dění na Facebooku a o pár dní později reportáž, která bude zveřejněná, jednak na webu www.agroportal24h.cz, tak i v časopise se stejným názvem.

Sledujte web, protože se zde objevují novinky, které se na veletrhu představí.

ZDE naleznete seznam vystavovatelů.

ZDE naleznete doprovodný program.

ZDE naleznete ceny vstupenek a parkování.

ZDE naleznete, jak se na veletrh dostat.

Již nyní je malá šance se ubytovat blízko veletrhu. Doporučujeme si příště zamluvit ubytování cca rok předem.

Autor: Věra Hejhálková, DiS.
Foto: Agritechnica

Tématické tagy

Nové

Traktor Arbos 5130 MY 2020 je všestrannější a vstupuje do světa inteligentního zemědělství

Zveřejněno 29.1. Návštěvníci veletrhu Agritechnica si na výstavní ploše italské firmy Arbos mohli prohlédnout prototyp traktoru Arbos 5130 pro rok 2020. Klíčovou vlastností nového traktoru je všestrannost a schopnost pracovat v rámci inteligentního zemědělství. jít na článek

Teleskopické manipulátory Merlo Turbofarmer s inovacemi v oblasti ovládání a bezpečnosti

Zveřejněno 29.1. Řada teleskopických manipulátorů Merlo Turbofarmer byla uvedena na trh v roce 1996 a dodnes zahrnuje všestranné stroje standardní, střední a těžší kategorie speciálně vyvinuté pro zemědělce. Do roku 2020 přichází mnoho modelů s inovacemi v oblasti… jít na článek

Nová generace velkých kompaktních diskových kypřičů Certos s pracovním záběrem 4 m až 7 m

Zveřejněno 28.1. Amazone představuje druhou generaci velkých kompaktních diskových kypřičů Certos s pracovním záběrem 4 m až 7 m. V řadě nalezneme konkrétně modely Certos 4002-2TX, 5002-2TX, 6002-2TX a 7002-2TX. jít na článek