Dnes je 15.11. – svátek slaví Leopold

Základní informace o veletrhu AGRITECHNICA 2019, který přinese spoustu novinek

Zveřejněno: 10. 9. 2019

Veletrh AGRITECHNICA 2019, který se bude konat v německém Hannoveru od 10. do 16. listopadu, poskytne zemědělcům ideální příležitost objevit nejnovější trendy a technologie související s jejich obchodem. Největší výstava strojů na rostlinnou výrobu na světě nabízí všem, kteří se zabývají zemědělstvím, kompletní přehled o nejnovějších technických řešeních dostupných pro toto odvětví.

AGRITECHNICA 2019

Kromě navštívení jednotlivých firem a seznámení se s novinkami, které se budou představovat na veletrhu budou mít návštěvníci možnost zúčastnit se i přednášek, seminářů a dozvědět se další informace ohledně novinek týkajících se oboru zemědělství a zemědělské techniky.

Za zmínku určitě stojí navštívit i pavilon 32, kde se fanouškům počítačových her představí Farming Simulator. Oč přesně jde?

Liga zemědělských simulátorů - Žít na AGRITECHNICA 2019

Obrovský populární eSports trvá do konání veletrhu AGRITECHNICA. Fanoušci počítačové hry „Farming Simulator“ budou žít na scéně na výstavišti (Pavilion 32), protože hráči budou soutěžit o body o vstup do finále „Farming Simulator League“ (FSL) v roce 2020.

„Farming Simulator“, vyvinutý švýcarskou společností Giants Software, je jednou z nejpopulárnějších počítačových her na světě a má nadšené hráče nejen ze světa zemědělství.

Akce a vzrušení v pavilonu P 32

Akce a vzrušení jsou zaručeny - během turnaje Farming Simulator League na AGRITECHNICA 2019. Po dobu 7 dnů bude v jedné z nejžhavějších her na scéně eSports bojovat asi 150 týmů o vítězství. V letošním roce je celý pavilon P32 věnován této události, takže je zde dostatek prostoru pro velké publikum. Fanoušci farmářského simulátoru z celého světa budou mít možnost sledovat a fandit nejlepším týmům FSL při sledování fondu cen 12 000 EUR.

Redakce Agroportal24h se na tento veletrh už nyní moc těší a pro ty z Vás, kteří nemají možnost se na něj jet podívat, nemusíte být zklamáni, protože pro čtenáře připravíme aktuální fotky přímo z místa dění na Facebooku a o pár dní později reportáž, která bude zveřejněná, jednak na webu www.agroportal24h.cz, tak i v časopise se stejným názvem.

Sledujte web, protože se zde objevují novinky, které se na veletrhu představí.

ZDE naleznete seznam vystavovatelů.

ZDE naleznete doprovodný program.

ZDE naleznete ceny vstupenek a parkování.

ZDE naleznete, jak se na veletrh dostat.

Již nyní je malá šance se ubytovat blízko veletrhu. Doporučujeme si příště zamluvit ubytování cca rok předem.

Autor: Věra Hejhálková, DiS.
Foto: Agritechnica

Tématické tagy

Nové

Stroj roku 2020 zná vítěze. V jedné z kategorií fanoušci rozhodli pro nejlepší traktor roku

Zveřejněno 15.11. Šestnácti nejmodernějším strojům bylo v průběhu konání mezinárodního zemědělského veletrhu Agritechnica 2019 uděleno ocenění Stroj roku 2020. V soutěži hodnotilo stroje dvacet odborných redaktorů z jedenácti zemí. jít na článek

Němci vyvinuli nosič nářadí, který ohromí svojí univerzálností. Inspiruje se nejrychlejšími traktory

Zveřejněno 15.11. Fuß Spezialfahrzeugbau GmbH se sídlem v Schönebeck se specializuje na výrobu multifunkčních speciálních víceúčelových vozidel. Výrobce nedávno představil nový nosič nářadí, který nabízí nekonečné možnosti kombinací různého příslušenství do komunálu,… jít na článek

Speciál na lisování vlhké píce, Kverneland 6500F s pevnou lisovací komorou

Zveřejněno 14.11. Kverneland představil novou generaci lisu na válcové balíky. Oproti svému předchůdci byl lis kompletně přepracován, avšak jedna funkce byla zachována. Lis je především určen na lisování vlhkého materiálu v těžkých podmínkách. jít na článek