Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 26.5. – svátek slaví Filip

Massey Ferguson 9S vyhrává prestižní Red Dot Design Award a další ocenění

Zveřejněno: 24. 4. 2024

Massey Ferguson získal za produktový design své vlajkové lodi Massey Ferguson 9S cenu Red Dot Award. Mezinárodní porota uděluje tuto žádanou pečeť kvality výrobkům, jejichž design je obzvláště zdařilý a usnadňuje zákazníkům efektivní využívání technologie.

Traktor Massey Ferguson 9S.

„Jsme velmi poctěni, že Massey Ferguson 9S získává toto speciální ocenění,“ říká Thierry Lhotte, viceprezident a výkonný ředitel Massey Ferguson pro Evropu a Střední východ. „Zároveň to potvrzuje naši snahu nabídnout zákazníkovi prostřednictvím Massey Ferguson 9S jak převratný design, tak efektivní stroj s maximální produktivitou. To nyní ocenila špičková porota cenou Red Dot Award.“

Po sedmi letech intenzivního vývoje a testování představil Massey Ferguson tento vysoce atraktivní a zároveň praktický design poprvé u řady Massey Ferguson 8S. Design již získal ocenění v roce 2021. Massey Ferguson 9S se nyní začíná vyrábět v Beau-vais. „Jsme hrdí na úspěch designu Protect-U, vynikající výkon, spolehlivost a zlepšenou uživatelskou zkušenost ve spojení s inovativní technologií šitou na míru speciálně potřebám farmářů,“ dodává Lhotte.

Kromě Red Dot Design Award získal Massey Ferguson 9S nedávno také „Grand Prix 2024“ na veletrhu Techagro v Brně a ocenění „Grand Prix 2024“ od časopisu Zemědělec.

Nezaměnitelný design

Řada Massey Ferguson 9S nabízí 6 modelů s výkony od 285 do 425 koní. Charakteristická instalace motoru Protect-U a kabiny Massey Ferguson poskytuje bezkonkurenční výhled a maximální pohodlí. Klíčem k úspěchu je nápadně velká osmnácticentimetrová mezera mezi zapouzdřeným motorem a kabinou. Výsledkem je výrazný vzhled těchto nezaměnitelných strojů.

Všechny Massey Ferguson 9S jsou vybaveny bezstupňovou převodovkou Dyna-VT, která představuje účinný způsob, jak efektivně využít dodatečný točivý moment a větší výkon.

Řada Massey Ferguson 9S, vybavená vysoce kvalitními doplňky, kombinuje maximální pohodlí a produktivitu s optimální konektivitou prostřednictvím Massey Ferguson Guide a Massey Ferguson Connect, které jsou standardním vybavením.

Massey Ferguson 9S také nabízí četné možnosti pro vyšší efektivitu, včetně Massey Ferguson Au-toTurn, AutoHeadland, TIM – řízení traktorového nářadí a centrálního systému kontroly tlaku v pneumatikách (CTIS). MF By You také nabízí pro všechny Massey Ferguson 9S širokou škálu továrně montovaného doplňkového vybavení. Tato speciální služba nabízí řidiči ještě vyšší produktivitu a ještě větší pohodlí.