Snížili jsme ceny našich žacích lišt McHale Pro Glide. Využijte tuto nabídku ještě dnes
Dnes je 8.8. – svátek slaví Soběslav

Nový Zetor Crystal a Forterra pro rok 2020 předčasně odhalen na fotografiích

Zveřejněno: 8. 7. 2020

Zetor, tradiční český výrobce traktorů, letos představí modernizované traktory modelové řady Crystal a Forterra. I když parametry ani bližší informace Zetor ještě oficiálně nepředstavil, po sociálních sítích kolují první fotografie nových traktorů.

Nový Zetor Crystal pro rok 2020
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google News

Minulý týden jsme vás informovali o tom, že Zetor pro letošní rok chystá inovace u modelové řady Crystal. Fotografie modernizovaných traktorů Crystal 170 HD mezi prvními zveřejnila polská afilace Zetor Polska Sp. z o.o. Nyní ovšem víme, že modernizace se dotkne i modelové řady traktorů Forterra. Česká firma Zetor Tractors, a.s. modernizované traktory oficiálně představí během července. Britské zastoupení Zetor UK ale už nyní odhalilo pro magazín Profi několik podrobností.

Hlavní novinkou u obou modelových řad bude vzhled, který vychází z konceptu Zetor by Pininfarina z roku 2015. Crystal 170 HD dostane novou kabinu, motor vyhovující emisní normě Stage V a Forterra HSX a HD zcela nový design, který již využívají traktory Proxima a Major.

Traktory dostanou nové LED pracovní osvětlení, které se bude ovládat přes nový panel v kabině. Díky nové kabině se širším střešním oknem bude lepší výhled na čelní nakladač. Britští prodejci traktorů Zetor si podle magazínu Profi chválí kvalitu a zpracování modernizovaných traktorů.

Přečtěte si také

Autor: redakce Agroportal24h.cz1)
Foto: Profi a Zetor Polska

1) z podkladů Profi a Zetor Polska

Tématické tagy

  • Zetor
  • traktory