Dnes je 20.4. – svátek slaví Marcela

Přední zásobník Solitair 23 pro rozšíření možností strojů Lemken

Zveřejněno: 5. 9. 2018

Díky přednímu zásobníku Solitair 23 rozšířila společnost Lemken svou nabídku příslušenství pro pneumatické secí stroje. Zásobník pro osivo nebo hnojivo ale může být použit mnoha různými způsoby v kombinaci s řadou strojů Lemken.

Lemken Solitair 23 ve spojení s Optidisc 25. Všimněte si integrovaných zhutňovacích pneumatik.

Zásobník Solitair 23 doplňuje příslušenství pro přesný secí stroj Azurit a může být také použit k výsevu řepky a obilovin ve spojení s rotačními bránami. Solitair 23 je navržen jako přední zásobník. Tlakový systém je k dispozici volitelně. Umožňuje snadné odměření semen nebo hnojiv až do 500 kg na hektar. Díky pokročilému systému dávkování má Solitair 23 velký objem - 1900 l, a to i přesto, že má nízkou celkovou výšku. Čtyři dávkovací jednotky zajišťují přesné dodávky osiva nebo hnojiva. K dispozici je volitelně systém, který řidiče informuje o aplikačních dávkách a stavu zásobníku.

Semeno nebo hnojivo se dopravuje přes hadice vedené pod traktorem (alternativně mohou být hadice vedeny po stranách traktoru) směrem k zadnímu nářadí na zpracování půdy či setí.

Sofistikovaný, kompaktní design plastové nádrže zajišťuje vynikající viditelnost vpřed. Zásobník může být pohodlně naplněn prakticky z čehokoli. Solitair 23 lze kombinovat s čelními pneumatikami nebo závažím pro optimalizaci vyvážení kombinace traktoru a nářadí.

Mezi další představené novinky patří nové kompaktní diskové brány Rubin 10 nové generace a nové pluhy Diamant 16 a Juwel 7 M.

Autor: Milan Jedlička
Foto: Lemken

Tématické tagy

Nové

Ruské kombajny Rostselmash získávají důvěru u českých a slovenských farmářů

Zveřejněno 17.4. Červeno-bílé sklízecí mlátičky největšího výrobce sklizňových strojů na světě, ruské společnosti Rostselmash, se pomalu, ale jistě zabydlují na trhu v celé Evropě. Přispívá k tomu bohatá základní výbava, rozumná cena a řada originálních… jít na článek

Yanmar představil nový traktor YM, který se brzy stane páteří značky

Zveřejněno 18.4. Japonský Yanmar v Bangkoku slavnostně ukázal nový a nejdůležitější traktor ve své produktové nabídce. Očekává se, že nový model YM bude postupně nasazen z jihovýchodní Asie do celého světa a v následujících letech se očekává, že bude tvořit páteř… jít na článek

Kvalitní a výkonná sklizeň révy vinné zbrusu novým samojízdným kombajnem pro sběr hroznů ERO řady 7000

Zveřejněno 16.4. Období sklizně hroznů je vrcholem vloženého úsilí do pěstování révy vinné během celého roku, ale také poslední šancí ovlivnit kvalitu sbírané suroviny. ERO, špičkový německý výrobce speciální techniky pro vinohrady, našel vhodnou rovnováhu mezi… jít na článek