Dnes je 23.9. – svátek slaví Berta

Přední zásobník Solitair 23 pro rozšíření možností strojů Lemken

Zveřejněno: 5. 9. 2018

Díky přednímu zásobníku Solitair 23 rozšířila společnost Lemken svou nabídku příslušenství pro pneumatické secí stroje. Zásobník pro osivo nebo hnojivo ale může být použit mnoha různými způsoby v kombinaci s řadou strojů Lemken.

Lemken Solitair 23 ve spojení s Optidisc 25. Všimněte si integrovaných zhutňovacích pneumatik.

Zásobník Solitair 23 doplňuje příslušenství pro přesný secí stroj Azurit a může být také použit k výsevu řepky a obilovin ve spojení s rotačními bránami. Solitair 23 je navržen jako přední zásobník. Tlakový systém je k dispozici volitelně. Umožňuje snadné odměření semen nebo hnojiv až do 500 kg na hektar. Díky pokročilému systému dávkování má Solitair 23 velký objem - 1900 l, a to i přesto, že má nízkou celkovou výšku. Čtyři dávkovací jednotky zajišťují přesné dodávky osiva nebo hnojiva. K dispozici je volitelně systém, který řidiče informuje o aplikačních dávkách a stavu zásobníku.

Semeno nebo hnojivo se dopravuje přes hadice vedené pod traktorem (alternativně mohou být hadice vedeny po stranách traktoru) směrem k zadnímu nářadí na zpracování půdy či setí.

Sofistikovaný, kompaktní design plastové nádrže zajišťuje vynikající viditelnost vpřed. Zásobník může být pohodlně naplněn prakticky z čehokoli. Solitair 23 lze kombinovat s čelními pneumatikami nebo závažím pro optimalizaci vyvážení kombinace traktoru a nářadí.

Mezi další představené novinky patří nové kompaktní diskové brány Rubin 10 nové generace a nové pluhy Diamant 16 a Juwel 7 M.

Autor: Milan Jedlička
Foto: Lemken

Tématické tagy

Nové

Kuhn dovolil Irům používat legendární sekačku. Vznikl tak jedinečný stroj pro chovatele

Zveřejněno 22.9. Irská společnost Grass Technology podepsala s firmou Kuhn exkluzivní smlouvu, která umožňuje vyrábět víceúčelové stroje ve spojení s bubnovým žacím strojem PZ od společnosti Kuhn. První takový stroj se představil na akci National Ploughing Match v… jít na článek

Holanďan vyrobil k lisu přídavné řezání. Svým zákazníkům tak chce nabídnout to, po čem touží každý

Zveřejněno 21.9. Holandský poskytovatel zemědělských služeb Ronald Bos BV, používá přídavný řezací systém ke svému lisu, který je rovněž vybaven vlastním řezacím systémem. Přídavné řezání si vyrobil sám a nazývá jej RoBo Twin Cut. Výrobek je reakcí na stálou… jít na článek

Do Brazílie míří 18 speciálních mercedesů pro sklizeň třtiny. Jejich úprava má snížit náklady a zvýšit efektivitu

Zveřejněno 20.9. Poprvé se do brazilské sklizně třtiny zapojí první automatizované nákladní automobily značky Mercedes-Benz. Jako součást rozvojového partnerství s brazilským výrobcem zemědělských technologií GrunnerTech poskytne Mercedes-Benz 18 nákladních… jít na článek