Víceúčelové rotační plečky GST BIOSTAR. Nástroj na celoplošnou mechanickou kultivaci
Dnes je 4.3. – svátek slaví Stela

Aktuality na téma „Hnojení“

Téma „Hnojení“ – třídění:

Mazzotti bude nadále Kvernelandu dodávat podvozky postřikovačů

(24.3.2020) Strategické partnerství mezi Kverneland Group a Mazzotti s.r.l. bude prodlouženo.

Král je mrtev, ať žije král. Výrobní linku opustil poslední Agrifac Condor IV

(15.2.2020) Minulý týden opustil výrobní závod Agrifac ve Steenwijku poslední samojízdný postřikovač Condor IV. Nástupce tohoto velmi úspěšného samojízdného postřikovače je již ve výrobě - Condor V.

Exel Industries zakládá novou divizi na vývoj přesných systémů pro postřikovače

(25.11.2019) Společnost Exel Industries se chce specializovat na přesné zemědělství v oblasti ochrany rostlin a mechanické likvidace plevele. Zakládá proto divizi „Exxact Robotics“.

Postřikovač Kverneland iXtrack T obdržel ocenění za průmyslový design a speciální ocenění za ergonomický produkt

(31.10.2019) Kverneland Group obdržel ocenění za průmyslový design "Good Industrial Design" GIO za produktovou řadu tažených postřikovačů iXtrack série T. K tomu navíc ještě jedno speciální ocenění pro iXtrack T za ergonomii produktu.

Černá barva v rámci rozloučení s dosavadní generací postřikovačů Horsch

(22.10.2019) Patnáct let z výrobního závodu Horsch odjížděly samojízdné postřikovače modelové řady PT 230-280. Těm je ale letos konec, nastupuje nová generace!

Černá Pantera k oslavám 50 let postřikovací techniky Amazone

(16.9.2019) Amazone letos slaví 50 let od zahájení výroby postřikovací techniky. Významné výročí oslaví speciální edicí svého samojízdného postřikovače Pantera.

Jeden z průkopníků samojízdných postřikovačů slaví 40 let od založení

(10.5.2019) 15. března oslavil německý výrobce techniky na ochranu rostlin 40. výročí založení. Společnost Dammann založil německý farmář Herbert Dammann. V čele vedení nyní setrvává jeho dcera Nadine. V současnosti v továrně o rozloze 13 000 m² nalezne práci 140…

Postřikovač Agrifac Condor Endurance II získal prestižní ocenění za design

(28.3.2019) Holandský výrobce postřikovačů Agrifac získal za novou generaci samojízdného postřikovače Condor Endurance II ocenění v soutěži Red Dot Award v kategorii Product Design 2019. Ocenění Red Dot uděluje renomovaná porota pouze produktům s vynikajícím…

Fendt vyrobil 100. postřikovač Fendt Rogator. Jubilejní kus byl předán novému majiteli

(9.3.2019) V roce 2017, v rámci reorganizace, Fendt obohatil sortiment o postřikovače, které byly dříve nabízeny pod značkou Challenger.

Dammann získal novou kabinu. Už nabídne LED osvětlení a mnoho dalšího

(23.4.2018) Německý výrobce postřikovačů, Dammann, pro své samojízdné postřikovače Dammann Trac, připravil novou kabinu. Nabídnout má hlavně více komfortu.

John Deere koupil firmu King Agro, která vyrábí karbonová ramena

(3.3.2018) Společnost John Deere podepsala smlouvu o koupi společnosti King Agro. Soukromá společnost se specializuje na technologie z uhlíkových vláken. Vedle svého sídla ve španělské Valencii  provozuje společnost King Agro další výrobní závod v Campanu v…

Využití dvou rozmetadel zároveň? U Amazone to není problém

(29.11.2017) Společnost Amazone zavádí možnost použití dvou rozmetadel na umělá hnojiva zároveň. Uživatel může za traktor zavěsit rozmetadlo typu ZA-V nebo ZA-TS dopředu i dozadu. Ptáte se, k čemu je to dobré? Výhoda takového řešení spočívá v tom, že farmář může…

Hardi představí novou třídu obřích samojízdných postřikovačů

(7.11.2017) Agritechnica se blíží a výrobce Hardi odhaluje, co na veletrhu ukáže za novinky.