Dnes je 8.12. – svátek slaví Květoslava

6215 TTV Warrior: Limitovaná edice míří do kompaktní třídy traktorů

Zveřejněno: 15. 5. 2019

Již v roce 2017 představil německý výrobce traktorů Deutz-Fahr dva modely traktorů ve speciálním černém lakování - 9340 TTV a 7250 TTV Warrior. Vzhledem k vysoké poptávce je nyní k dispozici limitovaná edice kompaktního modelu 6215 TTV Warrior s výkonem 226 koní/166 kW.

Deutz-Fahr 6215 TTV Warrior

Brilantní černá speciální barva na přání, logo Warrior a koncovka výfuku s krytem z nerezové oceli dávají designu individuální a dominantní vzhled. Exkluzivní výbava, kterou disponovaly před léty i řady 7 a 9, je nyní k dispozici také u modelu 6215 TTV Warrior. Komu se nelíbí černá barva, ale jen výbava, může volit i variantu typického zeleného zbarvení.

Model 6215 TTV Warrior si zachovává veškeré přednosti standardní řady 6. Pod kapotou tedy nalezneme vysoce účinný šestiválcový motor Deutz TCD 6.1 L06 plnící emisní stupeň V. Motor začíná s velkým krouticím momentem již v nižším rozsahu otáček, což vede ke snížení spotřeby paliva a AdBlue. Motor je spojen s převodovkou TTV s funkcí Comforttip a nabízí rozsah rychlostí 0,2 až 50 km/h.

Na přání je k dispozici pět hydraulických ventilů vzadu a dva na přední hydraulice. Stejně tak je na přání čerpadlo - 160 l/min. Zadní závěs uzvedne 10 000 kg. Spolu s předním závěsem o kapacitě 5 480 kg je model 6215 ideálním strojem pro smíšené nasazení.

Se čtyřmi rychlostmi PTO - 540/540 ECO/1000/1000 ECO lze veškerou práci efektně zvládnout. Rozsáhlou výbavu doplňuje vynikající komfort kabiny, odpružená přední náprava se suchými kotoučovými brzdami a úhlem řízení 52 ° a vestavěná elektronická parkovací brzda. Nový model se navíc vyznačuje světelným balíčkem Warrior LED, komfortním sedadlem Evolution Active, automatickou klimatizací a rohožkou Deutz-Fahr v černé barvě.

Přečtěte si také

Autor: Milan Jedlička
Foto: Deutz-Fahr

Tématické tagy

Nové

Nejhůře a nejlépe hodnocené značky traktorů za rok 2019 podle prodejců z deseti vyspělých států

Zveřejněno 6.12. CLIMMAR (Mezinárodní organizace dovozců a prodejců zemědělské techniky) každoročně zkoumá vztah prodejců traktorů k daným značkám. Průzkum nese název Dealer Satisfaction Index (DSI). jít na článek

Aeon: nový top model mezi taženými postřikovači Hardi je připraven na požadavky budoucnosti

Zveřejněno 6.12. Jeden z předních dánských výrobců techniky na ochranu rostlin, firma Hardi, prezentoval při příležitosti konání zemědělského veletrhu Agritechnica 2019 v Hannoveru jednak své vize budoucnosti, jednak technické novinky. Oboje bylo zhmotněno do… jít na článek

Dodavatel náhradních dílů AGROAD příští rok oslaví 25 let na trhu

Zveřejněno 5.12. Firma AGROAD v roce 2020 oslaví 25 let působení na trhu náhradních dílů na traktory a zemědělskou techniku. Bohaté zkušenosti společnosti mělo a má možnost využívat široké portfolio zákazníků z nejrůznějších zemí světa. Po dobu své existence si… jít na článek