Stačí si vybrat: Nabídka skladových strojů CASE IH
Dnes je 6.12. – svátek slaví Mikuláš

Pro samojízdný postřikovač DAMMANN-trac DT 2800H S5 EcoDrive bude možné zvolit pásový podvozek. Novinkou je i systém pulzní šířkové modulace

Zveřejněno: 16. 2. 2022

DAMMANN letos představí dvě novinky – čtyřpásový samojízdný postřikovač DAMMANN-trac DT 2800H S5 EcoDrive a systém pulzní šířkové modulace proSpray (PWM).

DAMMANN-trac DT 2800H S5 EcoDrive s příplatkovým pásovým podvozek.

Čtyřpásový samojízdný postřikovač DAMMANN-trac byl vyvinut pro ještě vyšší ochranu půdu. Čtyři pásové jednotky budou u modelu DAMMANN-trac DT 2800H S5 EcoDrive příplatkovou výbavou. Pásový podvozek byl speciálně navržen pro použití v řádkových plodinách, jako jsou brambory.

Stroj DAMMANN-trac DT 2800H S5 EcoDrive využívá 16palcové pásy Delta Světlá výška s pásy je 120 cm, což je přibližně o 10 % více než u kolových modelů. Díky jednoduché montáži pásů je výměna kola za pásy možná přibližně za dvě hodiny. Rám se vzduchovým odpružením a řízení všech kol umožňuje pohodlnou jízdu s rozchody kol: od 1,80 m do 2,25 m, od 2,25 m do 3,00 m a od 3,00 m do 3,30 m. I s namontovanými pásy může DAMMANN-trac DT 2800H S5 EcoDrive jezdit po asfaltu, a to maximální rychlostí 25 km/h.

Nový systém DAMMANN proSpray PWM umožňuje individuální ovládání trysek, kompenzaci překrytí a otočení a rychlé změny průtoku v reálném čase při minimálním dopadu na velikost kapek.
Nový systém DAMMANN proSpray PWM umožňuje individuální ovládání trysek, kompenzaci překrytí a otočení a rychlé změny průtoku v reálném čase při minimálním dopadu na velikost kapek.

Nový systém DAMMANN proSpray PWM umožňuje individuální ovládání trysek, kompenzaci překrytí a otočení a rychlé změny průtoku v reálném čase při minimálním dopadu na velikost kapek. U systému DAMMANN proSpray PWM se používá tandemový držák trysek, který kombinuje běžnou trysku (s pneumatickým uzavíráním) s tryskou umožňující PWM. Systém DAMMANN PWM Select je plně integrován do systému ISOBUS, obsluha si může vybrat mezi použitím trysky A a trysky B.

Je také možný společný provoz trysky A a trysky B. Individuální spínání trysek a řízení DAMMANN PWMSelect zajišťuje CCA (Curve Control Application) a také aplikaci na konkrétní místo pomocí aplikačních map. Systém DAMMANN proSpray PWM umožňuje plynulé nastavení množství postřiku pro každou trysku zvlášť.