Nadělte si pod stromeček techniku SIP a PICHON
Dnes je 7.12. – svátek slaví Ambrož , Benjamín

Steyr Demo Tour v roce 2020

Zveřejněno: 30.12.2020

Napříč republikou letos proběhla akce Steyr Demo Tour. Začalo se na Moravě u obce Ivaň a pokračovalo do zázemí autorizovaného střediska Steyr v Kaznějově. V rámci Demo Tour byly představeny novinky z rodiny Steyr. Akce se konala i na Slovensku.

Steyr Demo Tour 2020 přilákala stovky zemědělců

„Společně s naším partnerem Agri CS tvrdě pracujeme na tom, abychom farmářům v těchto dvou zemích ukázali, proč si traktory Steyr drží silnou image a vysokou úroveň popularity. Již máme řadu zákazníků, kteří jsou s traktory Steyr mimořádně spokojeni. Předváděním našich produktů na poli doufáme, že přesvědčí mnoho dalších, že je Steyr nejlepším partnerem, na kterého se mohou spolehnout,“ uvedl Matteo Paraluppi, obchodní manažer (Steyr) pro východní Evropu.

Celkově se předvádění zúčastnilo přes 250 zemědělců. Největšího zájmu se těšily traktory Expert CVT (čtyři modely s maximálním výkonem 100–140 koní) a Impuls CVT (tři modely s maximálním výkonem 190–225 koní). Oba traktory jsou standardně vybaveny plynulou převodovkou Steyr CVT.

Značka Steyr, která je od roku 1947 spojována s pověstí vysoce kvalitních traktorů vyráběných v Rakousku, má rostoucí mezinárodní zastoupení a stává se obzvláště populární ve střední Evropě.

Redakce Agroportal24h.cz se zúčastnila polního dne u obce Ivaň. Traktory mimo jiné používaly závěsnou techniku Agri Farming Solution.

Autor příspěvku: Milan Jedlička
Autor fotografií/videa: Milan Jedlička

Tématické tagy