Prodej vstupenek na agrosalon Země živitelka 2022
Dnes je 19.8. – svátek slaví Ludvík

FORST Live, WILD & FISH

Vychutnejte si jedinečný charakter akce FORST live naživo prostřednictvím profesionálních a zkušených prohlídek strojů a zařízení. Návštěvníci se také mohou těšit na svět lesní technologie a okouzlení ze těžby surového dřeva.

Datum konání: od 8. 4. 2022 do 10. 4. 2022

Místo konání: Messe Offenburg-Ortenau GmbH
GPS: 48.4638N; 7.93362E (mapa →)

Pořadatel

Messe Offenburg-Ortenau GmbH
telefon: +49 781 9226-277
email: info@messe-offenburg.de
www.messe-offenburg.de

Bližší informace

Přední demo show pro lesní technologie a obnovitelné energie v Německu naposledy navštívilo přes 400 vystavovatelů z 15 zemí. V roce 2022, od 8. do 10. dubna, bude opět vystavovat jejich široký sortiment na venkovní ploše 46 000 m² a na vnitřní ploše 6 000 m² v Baden Arena v Offenburgu. Představena bude řada dalších vývojů a inovací. Svět lesních technologií FORST Livě fascinuje praktickými ukázkami strojů a zařízení.

Kromě oblasti technologie lesních strojů tvoří další zaměření obnovitelné energie. Známí výrobci a prodejci poskytují informace o topných systémech na dřevní štěpku a pelety či kulatinu, jakož i vše o budoucích tématech kombinované výroby tepla a elektřiny a zplyňování dřeva.

Mezi návštěvníky FORST Live patří kromě zájemců také osoby s rozhodovací pravomocí z lesnictví a zemědělství, terénních úprav a komunálních služeb, jakož i obchodní návštěvníci ze stavebnictví, energetiky, dřevozpracujícího průmyslu, myslivosti, veřejné služby a pilařského průmyslu. koncoví spotřebitelé.

Vstupenky a informace

Program

Mapa

Autor: Jakub Tutsch