Sklízecí řezačky CLAAS JAGUAR
Dnes je 20.1. – svátek slaví Ilona

Jedna značka, jeden příběh: Agroportal24h.cz od roku 2019 též v tištěné podobě

Obsahem časopisu Agroportal24h.cz budou informace o zemědělské technice ve formě reportáží, aktualit a testů. Těšit se můžete na stroje a techniku používanou zemědělci v rostlinné i živočišné výrobě, lesníky při pěstování i zpracování dřevní hmoty. Časopis přinese také informace z oborů souvisejících s vývojem, výrobou, prodejem, provozem a údržbou strojů.

Technické informace doplní reportáže z domácích a zahraničních akcí, představení jednotlivých firem i uživatelů techniky.

Cílovou skupinou jsou firmy i jednotlivci zabývající se zemědělskou výrobou a lesnickou činností, případně subjekty, které nabízí služby v těchto oborech. Dále to jsou obsluhy strojů, mechanizátoři, studenti a učitelé odborných a vysokých škol. Publikované informace, které, aby byly věcné a přínosné, připravujeme nejenom se specialisty v soukromém sektoru, nýbrž i ve spolupráci s kvalifikovanou redakční radou, vysokými školami a mnoha jinými odborníky. Publikované články naleznete také na webové stránce Agroportal24h.cz, kde budou obohaceny například o doprovodný multimediální obsah. Čtenáři časopisu se ale mohou také těšit na prémiový obsah určený výhradně pro časopis.

Časopis Agroportal24h.cz v atraktivním designu
Časopis Agroportal24h.cz v atraktivním designu

Předběžné termíny pro vydání v roce 2021 jsou následující: 29. 3., 30. 6., 30. 9 a 22. 11. (poznámka redakce: termíny se mohou změnit)

Časopis Agroportal24h.cz můžete mít ve schránce zdarma

Chcete-li být stále v obraze a dozvědět se o aktuálních trendech v zemědělské technice, zbývá vám navštívit nejčtenější webovou stránku v oboru, a sice Agroportal24h.cz. Pakliže chcete dostávat časopis přímo do poštovní schránky, navštivte sekci „časopis zdarma“ a přihlaste se k jeho odběru. Časopis si lze přečíst i v knihovnách a rovněž bude k dostání na vybraných akcích se zemědělskou tématikou.

Každodenně také aktualizujeme naše stránky na sociálních sítích o zajímavé příspěvky z celého světa. Sledovat nás tedy můžete i zde.