SUKOV - moderní a kvalitní zemědělská technika
Dnes je 22.6. – svátek slaví Pavla

PÍCNINÁŘSKÝ DEN

Aktivní prezentace traktorů STEYR a zemědělské techniky pro sklizeň pícnin jak pro malé farmáře, tak velké zemědělské výroby. K vidění budou praktické ukázky strojů na zpracování píce SIP počínaje žacími stroji či 15 m obracečem, až po shrnovače, lisy na kulaté balíky Case IH a mulčovač TEHNOS.

Datum konání: od 15. 6. 2021 do 16. 6. 2021

Místo konání: 742 58 Skotnice
GPS: 49.6599N; 18.1542E (mapa →)

Pořadatel

NAVOS FARM TECHNIC
http://www.navosfarmtechnic.cz/

Bližší informace

Akce se bude konat dva dny, abyste si mohli pohodlně vybrat čas, který vám vyhovuje a skloubit akci s vaší prací a aktivitami. Akce začíná v úterý 15. 6. 2021 od 16:30 hod. a následující den 16. 6. 2021 od 9:00 hod. na Hončově hůrce nedaleko obce Skotnice. Je pouze na vás, zda si vyberete odpolední či dopolední čas. Přijďte však včas, ať vám nic neuteče.

Společnost NAVOS FARM TECHNIC s.r.o. si pro vás připravila bohatý program.

Důležitou součástí pícninářského dne jsou i praktické ukázky strojů, protože vidět traktory a zemědělskou techniku přímo v akci je to nejdůležitější. Nabídneme vám i možnost individuálních jízd, abyste mohli sami usednout za volant a na vlastní kůži si vyzkoušet jejich přednosti.

Občerstvení bude zajištěno během celé akce.

Průběh a termín konání akce závisí na vývoji epidemiologické situace! Než někam vyrazíte, nejprve kontaktujte pořadatele a ujistěte se o správnosti akce!

Mapa

Autor: Milan Jedlička