Early bird - Sleva 10 % na Axial-Flow kombajn do 30. 11. 2021
Dnes je 24.10. – svátek slaví Nina

Polagra-Premiery 2022

Mezinárodní zemědělský veletrh POLAGRA PREMIERY je mimořádně důležitou událostí pro zemědělský průmysl nejen v Polsku, ale také ve střední a východní Evropě.

Datum konání: od 14. 1. 2022 do 16. 1. 2022

Místo konání: Głogowska 14, 60-734 Poznań, Polsko
GPS: 52.4027N; 16.9096E (mapa →)

Pořadatel

Międzynarodowe Targi Poznańskie
telefon: +48 61 869 2573
email: polagra-premiéra@grupamtp.pl
https://www.polagra-premiery.pl/en

Bližší informace

Mezinárodní zemědělský veletrh Polagra-Premiery je mimořádně důležitou událostí pro zemědělský průmysl nejen v Polsku, ale také ve střední a východní Evropě. Je to ideální místo pro výměnu zkušeností a znalostí mezi obchodními zástupci. Základem veletrhu je široká škála témat zaměřených na profesionální publikum a vysoká věcná úroveň všech doprovodných akcí, které byly vytvořeny společně se zástupci hospodářství a průmyslových sdružení. Veletrh je především skvělou příležitostí vidět naživo, poprvé v Polsku, nové produkty pro novou sezónu a porovnat nabídky různých dodavatelů.

Vystavovatelé u každého vydání zdůrazňují, že organizace veletrhu těsně před Agritechnica 2022 v Hannoveru je velmi dobrým řešením, které umožňuje zemědělcům prezentovat aktuální novinky. Lednové datum akce je ideálním časem, jak dát farmářům nápad na nové investice. Mezinárodní zemědělský veletrh Polagra-Premiery po léta přilákal vynikající skupinu podnikatelů a každoročně hostí desítky tisíc návštěvníků, kteří se zajímají o novinky a rozvoj zemědělství v Polsku.

Vstupenky a informace

Program

Mapa

Autor: Jakub Tutsch