xarvio FIELD MANAGER. Jednoduše chytřejší rostlinná produkce
Dnes je 22.6. – svátek slaví Pavla

Články, aktuality a videa o technice Manitou

Manitou, francouzský výrobce manipulační techniky, nabízí komplexní řešení strojů nejen pro zemědělství, ale také ve stavebnictví a průmyslu.
Téma „Manitou“ – třídění:

Pneumatiky Vredestein budou dostupné u nových teleskopických manipulátorů Manitou

(12.6.2019) Teleskopické manipulátory Manitou se staly nejnovějšími produkty, které mohou být z továrny vybaveny pneumatikami Vredestein. Od dubna jsou dodávány manipulátory s radiálními pneumatikami z agro-průmyslového sortimentu Vredestein Endurion.

Manitou zakončil rok s rekordními výsledky. Úspěchy slaví na všech frontách

(28.2.2019) Společnost Manitou má za sebou rekordní rok s meziročním nárůstem výnosů o 19 %. Společnost se rozrostla o 40 % za pouhé dva roky. Manitou vyrábí teleskopické manipulátory do všech odvětví, pracovní plošiny, vysokozdvižné vozíky, kompaktní a smykem…

Smykové nakladače Mustang se přeznačkují na Manitou

(11.1.2019) Francouzská společnost Manitou vyrábí ty největší teleskopické manipulátory. Nyní plánuje svůj výrobní program obohatit o smykem řízené nakladače. Konstruktéři však nic nového nemusí vymýšlet, protože se pouze přebarví nakladače od výrobce Mustang.

Manitou a Deutz – Ze spolupráce vzniká první prototyp elektrického teleskopického manipulátoru

(24.9.2018) Manitou spolupracuje s firmou Deutz v rámci výroby elektrických a hybridních verzí teleskopických terénních manipulátorů. První dva prototypy se představily v rámci akce Deutz ELECTRIP v Kolíně nad Rýnem. Teleskopický manipulátor MT 1135 je plně…

Manitou zvýšil tržby o 17 %

(7.8.2018) Společnost Manitou zveřejnila čísla za pololetí tohoto roku. Tržby se jí zvýšily o 17 % oproti loňskému roku.

Zkuste preciznost úplně nového manipulátoru NewAg

(23.6.2017) NewAg nese označení zcela nová řada teleskopických manipulátorů Manitou MLT, kterou je možné vidět na letišti Kamień Śląski, kde se koná Opolagra 2017. S několika manipulátory si lze zkusit řadu disciplín na přesnost. Návštěvník tak uvidí, jak precizně…

Manitou se vrací na trh s kloubovými teleskopickými nakladači

(6.3.2017) Manitou využil anglickou výstavu Lamma Show k příležitosti oznámit návrat na pole kloubových teleskopických nakladačů.

Nové zemědělské teleskopické manipulátory Manitou

(29.12.2016) Společnost Manitou nedávno představila nové teleskopické manipulátory pro zemědělství. Nová řada MLT ("NewAg") bude představena veřejnosti na veletrhu Euro Tier 2016 v Hannoveru od 15. do 18. listopadu.

← Zpět
Další →