Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 20.7. – svátek slaví Ilja

Články, aktuality a videa o Michelin

Michelin je francouzská společnost, která vyrábí pneumatiky, ale je známá rovněž vydáváním automap a průvodců nejlepších evropských restaurací. V současnosti má Michelin 69 závodů v 19 zemích s více než 124 000 zaměstnanci. Pro firmu pracuje v technologických centrech v Severní Americe, Evropě a Asii více než 4 000 výzkumných pracovníků. Ročně je vyrobeno okolo 190 milionů pneumatik, 20 milionů map a průvodců.

Téma „Michelin“ – třídění:

Obrat firmy Michelin se zvýšil

(17.3.2020) Největší růst obratu zaznamenala divize vyrábějící zemědělské, stavební a letecké pneumatiky.

Podívejte se na unikátní video z výroby zemědělských pneumatik

(10.12.2018) Nově zveřejněné video zachycuje výrobu zemědělských plášťů Michelin. Michelin vyrábí pláště pro všechny typy strojů. V zemědělství obouvá traktory, sklízecí mlátičky, postřikovače a tažené stroje. Michelin vyrábí více než 187 milionů pneumatik v 68…

Michelin vyvíjí nový systém řízení tlaku v pneumatikách

(7.12.2017) Zen@Terra je speciální název pro nový systém řízení tlaku v pneumatikách během jízdy, který bude na trhu někdy příští rok. Přesné datum ještě není známo. Jedná se o jednoduchý, automatický systém navržený tak, aby vyhovoval potřebám zemědělců, kteří…

Aplikace pro výpočet tlaku v pneumatikách bude zdarma

(2.12.2016) Michelin uvádí na trh bezplatnou aplikaci pro chytré telefony, která vypočítá tlak v pneumatikách traktorů v reálných podmínkách. Poskytne zemědělcům důležitou informaci o adekvátním tlaku v pneumatikách.

Budoucí pneumatiky Michelin a Bridgestone

(2.12.2016) Michelin představil pneumatiku XTweel na sekačce John Deere. Pneumatika je bez vzduchu.

Unikátní nezničitelný Michelin

(2.12.2016) Články o travních sekačkách na webu nepublikujeme, ale tento článek je v jednom směru velmi zajímavý. Nejde tak o travní sekačku, ale spíše o její obutí.

← Zpět
Další →