Roadshow Bobcat 2022
Dnes je 20.5. – svátek slaví Zbyšek

Články, aktuality a videa o technice Strautmann

Společnost B. Strautmann & Sohne GmbH u. Co. KG byla založena již v roce 1930. Svou činnost zaměřuje na výrobu strojů pro živočišnou výrobu: zejména krmné vozy, sběrací vozy, rozmetadla statkových hnojiv, dopravní techniku a příslušné technologie. Precizní a kvalitní technika firmy Strautmann je ideální volbou pro každého farmaře.

Téma „Strautmann“ – třídění:

V ZD Mořina už téměř 10 let pomáhají samojízdné krmné vozy Strautmann

(4.8.2021) Zemědělské družstvo Mořina se stará o 1150 dojnic. Stádo je krmeno dvakrát denně s pomocí krmných vozů tažených i samojízdných. Tři samochody tu zastupuje pouze jediná značka, a to Strautmann Verti-Mix 1401SF Double. Dva stroje jsou v plném nasazení 365…

Rozmetadla Strautmann zvládnou i extrémní zátěž

(27.5.2021) Agroslužby Radek Bezděk v obci Horní Bělá se zaměřují zejména na aplikaci hnojů, čistírenských kalů, separátů z bioplynových stanic, vápna a přímou sklizeň pícnin. Podnikání v oblasti poskytování služeb se věnují od roku 2015.

Novinka od firmy Strautmann: Dynamické vážení pro precizní zemědělství

(27.1.2021) Německý výrobce zemědělské techniky Strautmann GmbH u. Co. KG zdokonalil své stroje pro aplikaci statkových hnojiv v precizním zemědělství pomocí dynamického vážení.

Německý podnik služeb najednou převzal 10 dopravních vozů Strautmann pro přepravu řezanky

(10.9.2020) Podnik služeb Scholten z německého Laar investoval do výkonné dopravní techniky Strautmann pro přepravu siláže a senáže. Slavnostní předání se uskutečnilo ve výrobním závodě. Vozy se ihned zapojí do sklizně silážní kukuřice.

Magnon CFS je novým top modelem mezi sběracími vozy Strautmann. Důraz klade na sběrací a řezací ústrojí

(22.1.2020) Strautmann na mezinárodním zemědělském veletrhu Agritechnica 2019 představil novou vlajkovou loď mezi senážními vozy – model Magnon CFS, který v roce 2021 zcela nahradí modely Tera-Vitesse CFS. Magnon CFS bude největším senážním vozem v nabídce firmy…

I po 50 letech Strautmann inovoval tak jednoduché zařízení, jako je vykusovač siláže

(1.12.2018) Mohlo by se zdát, že vykusovač siláže je tak prověřeným zařízením, že na něm snad už nejde nic inovovat. Obzvláště, když se vykusovačů prodalo už 100 000 a jsou ve výrobě přes 50 let. Strautmann to ale dokázal a potvrdil, že vykusovač siláže je stále…

První autonomní krmný vůz na světě

(26.1.2018) Strautmann na veletrhu Agritechnica 2017 odhalil první autonomní krmný vůz na světě. Takzvaný Verti-Q staví na stávajícím modelu samojízdného krmného vozu Verti-Mix SF.

Ještě více možností příslušenství pro vozy Strautmann Aperion

(27.10.2017) Společnost Strautmann rozšiřuje možnosti příslušenství pro vozy Strautmann Aperion - o překládací šnek a nový krycí systém.

Strautmann představuje první model nové řady rozmetadel

(23.10.2017) S modelem TS 1601 Strautmann rozšiřuje své produktové portfolio v kategorii rozmetadel hnoje s úzkou vanou, dvěma rozmetacími válci a širokými pneumatikami.

← Zpět