Časopis Agroportal24h.cz
Dnes je 18.2. – svátek slaví Gizela

10 let záruka a nové vlastnosti plášťů Alliance

Zveřejněno: 31. 1. 2019

Společnost Alliance Tire Group (ATG) využije své účasti na veletrhu SIMA 2019 (Paříž, 24. - 28. února), aby představila několik novinek ve svém sortimentu pneumatik.

10 let záruka na radiální zemědělské pneumatiky

V letošním roce společnost ATG představí řadu nových vlastností pneumatik prezentovaných na mezinárodní scéně během veletrhu SIMA 2019, kde také bude propagovat svou novou záruční politiku.

Multiuse Professional

Známá řada Multiuse se stane mnohem univerzálnější. Na základě slavného pláště A550 Multiuse bude nová pneumatika speciálně navržena pro použití v jakémkoli počasí. Nová pneumatika A551 Multiuse Professional tak nyní nabídne větší přilnavost na sněhu a ledu, což zaručí dokonalý výkon i při extrémně nízkých teplotách.

Alliance 585 – specialista na tvrdé povrchy

ATG dále představuje nový plášť Alliance 585 - speciálně určený pro teleskopické manipulátory a kompaktní nakladače. A585 s ocelovým pásem nabízí všestrannost, trakci, odolnost proti průrazům a opotřebení a komfort jízdy.

Další velkou novinkou je desetiletá záruka na radiální zemědělské pláště s ocelovým pásem a sedmiletá záruka na všechny zemědělské pláště ATG.

Autor: Milan Jedlička
Foto: Alliance

Tématické tagy

Nové

Návěsy UMEGA SPC navazují na tradici skořepinových návěsů u nás

Zveřejněno 17.2. Mezi více jak padesáti různými typy modelů návěsů, sklápěčů a rozmetadel od litevského výrobce UMEGA AGRO své místo pevně zaujímají skořepinové návěsy SPC 14 a SPC 16 v žádané kategorii s nosností 14.000 kg, respektive 16.000 kg pro traktory do… jít na článek

Nová generace inteligentních náprav ADR Teknoax 2.0 pro chytré zemědělské návěsy

Zveřejněno 18.2. Výrobce ADR, globální hráč na trhu s nápravami pro samojízdné stroje, návěsy a přívěsy, představil novou generaci inteligentních náprav Teknoax 2.0 pro zemědělské návěsy. Kromě toho, že nápravy disponují pokročilejšími mechanickými vlastnostmi,… jít na článek

Největší lis na světě postavili v Americe. Jeden balík má průměr skoro tři metry

Zveřejněno 16.2. Američané tvrdí, že postavili největší lis na světě a nejspíše mají pravdu, je to ohromné monstrum. Slisuje velké množství jakéhokoliv materiálu do válcového balíku o rozměru téměř tři metry! jít na článek