Časopis Agroportal24h.cz
Dnes je 25.8. – svátek slaví Radim

10 let záruka a nové vlastnosti plášťů Alliance

Zveřejněno: 31. 1. 2019

Společnost Alliance Tire Group (ATG) využije své účasti na veletrhu SIMA 2019 (Paříž, 24. - 28. února), aby představila několik novinek ve svém sortimentu pneumatik.

10 let záruka na radiální zemědělské pneumatiky

V letošním roce společnost ATG představí řadu nových vlastností pneumatik prezentovaných na mezinárodní scéně během veletrhu SIMA 2019, kde také bude propagovat svou novou záruční politiku.

Multiuse Professional

Známá řada Multiuse se stane mnohem univerzálnější. Na základě slavného pláště A550 Multiuse bude nová pneumatika speciálně navržena pro použití v jakémkoli počasí. Nová pneumatika A551 Multiuse Professional tak nyní nabídne větší přilnavost na sněhu a ledu, což zaručí dokonalý výkon i při extrémně nízkých teplotách.

Alliance 585 – specialista na tvrdé povrchy

ATG dále představuje nový plášť Alliance 585 - speciálně určený pro teleskopické manipulátory a kompaktní nakladače. A585 s ocelovým pásem nabízí všestrannost, trakci, odolnost proti průrazům a opotřebení a komfort jízdy.

Další velkou novinkou je desetiletá záruka na radiální zemědělské pláště s ocelovým pásem a sedmiletá záruka na všechny zemědělské pláště ATG.

Autor: Milan Jedlička
Foto: Alliance

Tématické tagy

Nové

Ojedinělá australská technologie míří do Evropy. Jejím cílem je likvidace plevele ihned při sklizni obilovin

Zveřejněno 23.8. Seed-Terminators eliminuje klíčení plevelů již při sklizni sklízecí mlátičkou. Australská technologie nyní míří do Evropy a zajímat by mohla ekologické zemědělce a ty, kteří chtějí omezit chemické prostředky a snížit náklady. jít na článek

Krone inovuje ovládací terminály a joysticky, změní nejen jejich typický vzhled

Zveřejněno 21.8. Při příležitosti konání mezinárodního zemědělského veletrhu Agritechnica 2019 v Hannoveru představí německý výrobce sklizňové techniky Krone inovované ovládací terminály a joysticky. jít na článek

Nejnovější trendy ve sklizni a zpracování brambor představí Grimme na akci PotatoEurope

Zveřejněno 20.8. Ve dnech 4. a 5. září 2019 se bude konat další ročník polního dne PotatoEurope, tentokrát ale v Belgii. Výrobci techniky pro sklizeň okopanin a jejich zpracování zde představí své nejnovější výrobky a řešení. Nebude zde chybět ani přední německý… jít na článek