Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 26.5. – svátek slaví Filip

Články, aktuality a videa o pneumatikách

Pneumatiky jsou u traktorů, jako u osobních a nákladních vozidel, jednou z nejdůležitějších konstrukčních součástí. Přenáší hnací i brzdné síly, svislé síly charakterizující zatížení i síly boční. Uvedené síly se přenáší stykem pneumatiky s podložkou. Konstrukčních řešení pneumatik je kvůli různým nárokům jednotlivých uživatelů více. Traktorové pneumatiky se dělí podle konstrukce na radiální a diagonální, rozdělují se též dle typu dezénu, rozměrů či dle povrchu, po kterém se bude souprava pohybovat.

Téma „Pneumatiky“ – třídění:

Program Trelleborg Premium Care dosáhl milníku 1 000 členů. Získají prémiové služby a podporu

(30.4.2024) Společnost Trelleborg tires slaví významný milník, neboť její program Trelleborg Premium Care dosáhl krátce po svém listopadovém spuštění více než 1 000 členů. Program Trelleborg Premium Care, který je přizpůsoben výhradně pro zemědělce a poskytovatele…

Mitas a Trelleborg zavádí globální zvýšení cen v celém svém portfoliu pneumatik

(28.4.2024) S platností od května 2024 upraví společnosti Mitas a Trelleborg celosvětově ceny, a to až o 5 % ve všech segmentech.

ContiConnect Lite: Nová verze aplikace nabízí bránu do digitální správy pneumatik

(18.4.2024) Společnost Continental uvedla na trh novou verzi aplikace ContiConnect Lite pro digitální správu pneumatik. ContiConnect Lite vytváří most mezi senzory pneumatik a profesionální správou pneumatik a nabízí bezplatnou bránu k vybraným funkcím ContiConnect.…

Nejen pneumatiky, ale i systémy, robotika a světla. Continental představuje novinky

(26.3.2024) Pod heslem "Naše chytré zemědělství. Pro vaši úrodu zítřka" představila technologická společnost Continental na veletrhu Agritechnica 2023 perspektivní produktová řešení pro zemědělský průmysl. Patří mezi ně produkty a řešení, jako jsou systémy založené…

BKT se opět stane sponzorem Tractor of The Year 2024

(14.2.2024) Společnosti BKT a Tractor Of The Year opět spojily své síly a posílily své dlouholeté partnerství. Oficiální podpis obnovení smlouvy o prodloužení sponzorství na další čtyři roky se uskutečnil v evropské centrále společnosti BKT v Seregnu.

Pneumatiky Trelleborg vedou zemědělce k novým hranicím udržitelného zemědělství

(6.2.2024) Trelleborg tires, světový lídr v oblasti zemědělských pneumatik, využil veletrhu Agritechnica 2023 k představení svého nejnovějšího a nejudržitelnějšího produktu, pneumatiky TM1 ECO POWER, a široké škály inovativních řešení pneumatik určených k dalšímu…

Magna Tyres uvádí na trh vlastní systém sledování tlaku a teploty v pneumatikách v reálném čase

(31.1.2024) Přední mezinárodní výrobce OTR pneumatik – nizozemská společnost Magna Tyres – oznámila, že spustila svůj vlastní systém TPMS jako další doplňkovou službu pro svou stále rostoucí celosvětovou zákaznickou základnu.

Alliance 373 VibroFarm – Pneumatika pro traktory s čelním nakladačem nebo nářadím

(17.1.2024) Yokohama Off-Highway Tires (YOHT) představuje novou pneumatiku Alliance 373 VibroFarm určenou primárně pro traktory s čelním nakladačem nebo nářadím.

Nová pneumatika Alliance Agriflex+ 373 pro perfektní výkon v terénu i na silnici

(12.1.2024) Na veletrhu Agritechnica 2023 představila Yokohama Off-Highway Tires poprvé novou pneumatiku Alliance Agriflex+ 373. Jedná se o inovativní pneumatiku, která byla speciálně vyvinuta jak pro použití v terénu, tak na silnici.

← Zpět
  ...