Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 22.4. – svátek slaví Evženie

Nový výhradní zástupce značky Pronar

Aktualizováno: 6. 3. 2017

Od 1.1.2017 se stala společnost STROM PRAHA a. s. výhradním dovozcem zemědělské a komunální techniky PRONAR pro Českou republiku.

Pronar

Tento významný polský výrobce má bohaté mnohaleté zkušenosti v oblasti strojírenství a výroby zemědělské i komunální techniky, zejména traktorových návěsů a přívěsů. Právě segment dopravní techniky se v Čechách těší stále větší popularitě, a to nejen díky robustní konstrukci a vysoké jakosti provedení, ale také díky příznivé ceně a nenáročnému provozu. Právě z těchto důvodů je dopravní technika PRONAR právem nejprodávanější z dovážených značek v České republice a v Německu je v tomto pohledu dvojkou! Celá škála produktů nabízí řešení pro každý druh provozu, ať už se jedná o malé provozy v komunální sféře, drobné soukromé zemědělce nebo o provozy největších zemědělských společností. Úspěšně tak doplňuje nabízený sortiment největšího českého prodejce zemědělské techniky.

Nyní v portfoliu STROM PRAHA

„Dlouhou dobu v našem portfoliu chyběl špičkový produkt s širokým výrobním programem v segmentu dopravní techniky. A právě proto jsme velmi rádi, že se nám podařilo uzavřít smlouvu o zastupování se společností Pronar pro Českou Republiku na bázi výhradního importérství. Nyní máme pro zákazníky velmi zajímavou a širokou paletu zemědělských i komunálních strojů a téměř vždy máme možnost přijít s kompletním řešením jejich požadavků a nabízet přitom prémiový produkt,“ popisuje novou část sortimentu Ing. Milan Dufek, obchodní ředitel STROM PRAHA a.s.

Ucelená nabídka dopravní techniky

Nezáleží, jestli jste soukromý zemědělec či velký zemědělský podnik, v široké nabídce dopravní techniky Pronar si jistě vyberete to pravé řešení pro vaše podnikání. Do dopravní techniky Pronar patří zejména návěsy a přívěsy různých provedení. Dalším velmi důležitým segmentem jsou dobře známé přepravníky balíků, přepravníky zvířat nebo hákové nosiče kontejnerů. Velkou předností dopravní techniky Pronar je variabilita provedení, robustní konstrukce, dlouhá životnost a v neposlední řadě široká nabídka příslušenství, která rozšiřuje její praktické využití. V nabídce Pronar, která bude u prodejců STROM PRAHA dostupná, nechybí ani návěsy s výtlačným čelem, sběrací vozy, překládací vozy a rozmetadla.

Komunální technika

Druhou neméně důležitou součástí výrobního programu Pronar, kterou rovněž naleznete v sortimentu firmy STROM PRAHA, je komunální technika. Při údržbě areálů a komunikací vám pomůžou radlice, frézy, zametací kartáče, samojízdné čistící vozy, sypače nebo příkopová ramena. Velká budoucnost a potenciál tkví v novém segmentu „Stroje pro recyklaci odpadu“. Zde najdete mobilní bubnová síta, pomaloběžné drtiče nebo třídiče.

Moderní výrobní závody

Společnost Pronar byla založená v roce 1988, disponuje sedmi moderními továrnami o celkové rozloze osmdesáti fotbalových hřišť a zaměstnává více než 2 000 zaměstnanců. Jejich závody zpracují 600 tun oceli, aby každý den vyrobily téměř 4000 dílů. V současné době je Pronar nesporným lídrem v oblasti výroby a prodeje strojů a zařízení pro zemědělství, komunální služby a dopravní techniku s tržním podílem téměř 50% na polském trhu. Je také významným světovým hráčem ve výrobě kol pro zemědělské a komunální stroje, pneumatických a hydraulických systémů, náprav pro přípojná vozidla, nebo i ocelových profilů a plastových dílů.

Autor: STROM PRAHA
Foto: STROM PRAHA a. s.

Tématické tagy


Vycházíme i v tisku. Časopis Agroportal24h.cz můžete mít ve schránce zcela zdarma.
Vycházíme i v tisku. Časopis Agroportal24h.cz můžete mít ve schránce zcela zdarma.